▫️6▫️

1.9K 265 3

Večer

Zobudil som sa nato,že mi niekto klope na dvere. Vstal som a unavene k ním prišiel. Otvoril som ich a hned mi padla facka na tvár. Pozrel som sa s kým mám tu česť. Ale,ale zasa on.

,,Prečo si to urobil?" opýtal som sa ho.
,,Pretože my dvaja sme ešte neskončili." povedal a vyviedol ma na chodbu. Je pravda,že o takomto čase vychovávateľky spia. Takže ma dobrú možnosť mi niečo urobiť. Poobzeral som sa naokolo. Boli tu skoro všetci z decáku. Čo to má byť?

,,Chcete aby toto decko hnilo vo svojej krvi?" opýtal sa hlasnejšie  ostatných. Neodpovedali.
,,Pýtam sa ešte raz,chcete aby toto decko hnilo vo vlastnej krvi?!" zhúkol a čakal na ostatných,čo povedia. Započul som nejaké áno,ale aj nie. Je pravda,že s Alexom som mal veľké nezhody. Už odvtedy ako som tu,ma neznášal a chcel mi všetko iba zle. Bili sme sa kvôli hovadinám. Ale toto asi nebude len taká pohodová bitka. Odchytil sa od môjho trička a chytil ma za vlasy. Pritiahol si ma k nemu a začal mi šepkať do ucha.
,,Ani nevieš ako si to teraz užijem." povedal a násladne ma kopol do brucha. Zhodil ma na zem a začal ma biť. Nechal som sa a viete prečo? Pretože nemám silu sa s ním biť. Je na mňa teraz oveľa tvrdší než inokedy. Pred všetkými ma kopal,búchal a dával päste. Ako si ostatný všimli,že mi z nosa začala tiecť krv,začali ho okrikovať nech ma nechá. Začalo sa mi rozmazávať pred očami. Onedlho som neucítil žiadny dotyk na sebe. Nie,že by som bol v bezvedomí,ale dali ho odomňa preč. Nedalo sa mi vstať. Bol som bezmocný. Zrazu sa predomňou objavila jedna z vychovávateliek. Začala ma všelijako budiť,kričať na mňa. Nepodarilo sa. Zatvoril som oči.
—————————————
❤️❤️❤️❤️

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now