Chapter 47

18.2K 757 74

Hľadela som na veľký majestátny luster v strede stropu obrovskej sály plnej snobov. Fascinovala ma sila svetla, ktorá z neho vyžarovala a zdolávala celú miestnosť. Pohľadom som skĺzla na pekne ozdobené stoly, prechádzajúce sa húfy draho oblečených ľudí. Čašnici chodiaci s táckami v rukách na ktorých bol položený alkohol. Iný niesli menšie pokrmy. Vždycky som si snobské akcie predstavovala práve takto. Samozrejme nesmiem zabudnúť na pomalú hudbu, ktorá vyplňovala vravu týchto dôležitých ľudí. Vedľa seba som zaregistrovala prítomnosť ďalšej osoby. Kolínska, ktorá sa mi vždy páčila mi napovedala kto to je.

,,Vieš čo je na tomto najsmutnejšie?" opýtal sa chrapľavo a polohlasne. Jeho hlas dokonale splynul s hudbou v miestnosti. Otočila som sa čelom k nemu a zahľadela sa do jeho peknej tváre. Donútila som sa, aby som nehľadela na jeho pekne vykrojené čerešňové pery. Mala som na nich chuť a pohľad na ne by k mojej výhre určite nepomohol. Priblížil sa ku mne bližšie a hlboko mi pozrel do očí.

,,Keby si nebola taká obetavá a nesnažila sa zachrániť celý svet mohli sme si po tejto..." odmlčal sa a porozhliadal sa po sále.

,,Po tejto hlúpej akcii užiť vášnivý sex," dopovedal a znova sa na mňa zapozeral. Ironicky som sa zasmiala a potláčala som bolesť, ktorú mi spôsobil tým, že ma pred niekoľkými okamihmi zaprel. Vybral si tvrdú stratégiu ako ma ponížiť a donútiť ma sa cítiť ublížene. Hľa, starý Harry. Nemohla som mu dať pocítiť, že sa cítim slabá už po jeho prvej rane. Harry ma veľa krát zrazil na zem a ja som sa vždy postavila a išla ďalej. Nepostavila som sa zakaždým, preto, aby keď ma takto nepekne zaprie, som padla, vzdala to. Nerobila som to len kvôli Louisovi to určite nie. Nepodstúpila by som túto hru len kvôli tomuto. Išlo o jeho správanie. O istotu, ktorú mal. O to ako si myslel, že ma má pod palcom a v hrsti. O to ako si myslel, že môže čokoľvek urobiť so mnou. Nepoznala som všetky jeho myšlienky, no bola som si istá, že je natoľko chamtivý, že by so mnou dokázal mávať a mať nado mnou moc, kontrolu. Keď sme spolu ešte nechodili správal sa tak milo obdarúval ma ružami, hovoril sladké reči nad ktorými by sa roztápalo každé jedno dievča. Ani ja som nebola výnimkou. No po tom ako som stala jeho dievčaťom, zmenil svoj postoj. Bolo to typické správanie chlapa, ktorý si myslí, že keď má dievča je automaticky jeho a je si ňou istý. A presne o to tu ide. Keďže som jeho dievča myslí si, že je za vodou a nemusí sa viac snažiť o nič. Nevravel mi, že ma ľúbi a ja som nevedela, či to je ozaj tak, práve preto, že mi to nikdy nepovedal. Ja ho ľúbim a veľmi, no z jeho strany cítim stále ten chlad, ľahostajnosť. Viem aký Harry je. Nedokáže vyjadriť svoje city, no ja som tie city potrebovala. Takisto ako som potrebovala, aby som mu chýbala. Aby si uvedomil, že ja nie som samozrejmosť.

,,Ako vieš, že by som ho s tebou chcela?" opýtala som sa ho s nadvihnutým obočím. Zasmial a rukou sa dotkol mojej paže. Jemne mi po nej prešiel, zatiaľ čo vo mne sa odohrával boj medzi mojou túžbou a hrdosťou.

,,V aute si dosť jasne naznačila, že na mňa máš chuť," zašepkal pričom sa priblížil k mojej tvári.

,,Ale nepovedz. A ty si chuť nemal?" nadvihla som obočím a on sa pousmial.

,,Mal a aj teraz mám," polohlasne povedal a pramienok vlasov, ktorý mi vykĺzol z účesu, zastrčil za ucho.

,,Ale to ma prejde. Chce to len alkohol," jeho výraz sa zmenil v odmeraný a odstúpil odo mňa. Nesmiem si tak pripúšťať ten nepríjemný pocit, ktorý mi pulzuje telom. Poobzeral sa navôkol keď k nám podišiel čašník s alkoholom. S rešpektom na nás pozeral až kým sme si obaja nevzali šampanské do rúk. Harry sa okamžite napil a následne si oblizol pery. Vzápätí som pocítila jeho ruku na mojom páse a pozrel sa na mňa.

,,Vieš poviem ti Tara, že aspoň niečo je na týchto hlúpych akciách dobré," prehovoril a pozrel sa na pohár šampanského.

,,Alkohol," usmial sa na mňa a následne sme sa pohli vpred.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now