▫️4▫️

2K 263 14

Ráno

Ide sa na raňajky. Teda ak sa to raňajkami nazvať dá. Skôr len grcky. Prezliekol som sa z pyžama do pohodlných,čiernych teplákov. Biele tričko a som na hotovú.
Zbehol som dole do jedálne a zobral som si svoju porciu jedla. Sadol som si na svoje určené miesto a čakal. Vždy pred ako sa začne jesť musíme počkať na ostatných a pomodliť sa. Aj tak na takéto debiliny neverím. Všetko to robím iba kvôli decáku a aby som nemal problémi. Prídu vychovávateľky a my začneme.

—//— Amen.

Všetci si sadneme a začneme jesť. Sedím presne predtým,ktorého neznášam. Ani on mňa. Presne ten čo mi nadáva. Alex...
Vždy na mňa zazerá akoby mi hovoril,že toto je môj posledný deň.

,,Kook?" prehovorí Alex popri jedení.
,,Čo chceš?!"
,,Nechcel som ti hovoriť,ale keď si mal pri modlení zavreté oči,stihol som ti dať moje sople. Veľa soplov. Takých zelených. Určite vieš o čom hovorím." povedal a začal sa smiať. Bolo mi z neho veľmi zle. Nemám na neho náladu a tak to spravím. Nabral som si plnú lyžicu bielej kaši a hodil mu to do ksichtu. Hneď ho smiech prešiel. Zaťal ruky v päsť a buchol do stola.

,,Čo si myslíš,že si spravil?!!" opýtal sa ma nasratým tónom.
,,Presne to čo si videl." odpovedal som mu kľudným hlasom. Postavil sa,obišiel stôl a začal ma biť. Nie až tak silno. Určite si to viete predstaviť. Ťahal ma za vlasy a ja som sa natom len smial. Rád som ho tým provokoval. Myslel si,že ma to veľmi bolí,ale bola to len taká slabšia bitka. Nebavilo ma to a tak som ho začal biť tiež. Všetci sa na nás pozerali.

,,Prestaňte!! Počujete ma!! Jungkook a Alex!! Stačí!!" začala na nás kričať jedna z vychovávateliek. My sme sa však nezastavili. Musela prísť k nám a oddeliť nás,aby sme sa prestali biť.

,,Prečo ste sa pobili?!!!" zhúkla na nás.
,,On zato može!!" zakričal Alex a ukázal na mňa prstom.
(Keby niečo tak Alex má 17 rokov)
,,Vyhováraš sa!!" zakričal som po ňom.
,,Nekrič !!" povedala hlasnejšie vychovávateľka.
,,A teraz mi v kľude povedzte čo sa stalo."
,,Prišiel ku mne a začal ma biť."
,, A to z ničoho nič?"
,,Hodil do mňa kašu!" •> Alex.
,,Hodil som ju to sa priznám,ale mal som nato dôvod."
,,No ale Jungkook!! To som si o tebe nemyslela." povedala vych. a začala si ochranovať Alexa.
,,Ale veď..." nedopovedal som,pretože mi skočila do rečí.
,,Žiadne ale !! Žiadne výhovorky! Padaj do izby!" zhúkla na mňa. Pozrel som sa na ňu aj naňho.
,,Kokot pojebaný! Však jasné ochraňujte si tých zlých. Piče aj s vami!" zakričal som na celú jedáleň popritom ako som odchádzal. Všetci sa na mňa pozerali.
,,Jeon Jungkook!!!" započul som ešte za sebou. Vybehol som do izby a riadne streskol dverami. Mal som ich plné zuby. Riadne som kopol do skrinky, zo všetkých nervov. Začal som zo všetkým hádzať. Je pravda,že som sa viackrát pobil s Alexom.
Sadol som si na posteľ. Onedlho som započul cinknúť telefón. Prišla mi správa. Hneď som si ju pozrel.

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now