Chapter 46

18.5K 725 87

T A R A

,,Pôjdeme?" opýtala som sa Harryho, ktorý na mňa čudne pozeral. Evidentne nečakal, že sa od neho odtiahnem. Nehovoriac o tom, že pre mňa to bolo ťažké keďže som túžila po tom, aby ma pobozkal, no týmto si jednoducho obaja budeme musieť prejsť. Harry musí pochopiť, že zahrávať sa so svojou polovičkou nie je pekné a takisto aj to byť nespravodlivý. Harry pokynul pravou rukou, aby som išla napred. Usmiala som sa a vykročila vpred. Harry išiel hneď za mnou. Vzala som si svoju kabelku a vyšli sme z bytu. Zamkla dvere a pozrela som na Harryho, ktorý bol celý čas ticho. Opäť sa moje pery sformovali do úsmevu zatiaľ čo on sa na mňa zamyslene díval. Nakoniec pristúpil ku mne a ovil mi ruku okolo pása, pričom si ma pritiahol k sebe. Kráčala sme dole schodmi až ku východu. Vonku ma ovial príjemný nočný vzduch a všimla som si čierne nablýskané auto. Koľko má Harry áut? Pri aute stál akýsi pán v obleku, ku ktorému sme kráčali. Keď nás zočil otvoril dvere a ja som si ho premeriavala.

,,Slečna Paynová," oslovil ma hrubým hlasom a ja som zaklipkala očami.

,,Dobrý večer," pozdravila som ho a vzápätí som cítila tlak na mojom chrbte. Vedela som, že je to Harry a preto som nasadla do auta. Harry nasadol hneď po mne a muž za nami zatvoril dvere. Bolo to tu ako v limuzíne akurát menšie a na šoféra sme nevideli keďže okno bolo zatiahnuté. Po chvíli som počula ďalšie buchnutie dverí a následne naštartovanie auta.

,,To bol Jack Williams, môj šofér," vysvetlil Harry keď videl môj zmätený pohľad.

,,Tak ty máš šoféra?" ostala som šokovaná.

,,Samozrejme. Je to normálne Tara," zasmial sa. Skôr moc honosné a pohodlné. Neustále zabúdam, že Harry je veľavážený človek a na isté veci má svojich ľudí. Z myšlienok o Harryho šoférovi ma vyrušil dotyk na mojej ruke. Harry si ku mne prisadol bližšie keď som mu venovala pohľad. Rukou mi zašiel na chrbát a pritiahol si ma bližšie k sebe. Auto bolo už v plnom pohybe a brázdili sme New Yorskými cestami. Chytil mi ľavú ruku a zadíval sa mi do očí.

,,Vieš nemusíme byť na tej akcii dlho," polohlasne povedal a tvárou sa približoval k mojej. Začínam chápať o čo mu ide. Tak to má naozaj smolu.

,,Ako to?" nenápadne som sa odtiahla, no on sa ku mne opäť priblížil. Nosom sa dotkol môjho a ruku mi pustil. Premiestnil ju na stehno a jemne mi po ňom prechádzal. Tento chlap vie veľmi dobre ako na mňa, no ja som sa musela premôcť a nenechať sa ním takto opantať. Jeho dotyky a jeho blízkosť sa mi tak zúfalo páčili a neskutočne som ho chcela, no dala som sebe a Louisovi sľub. Až dostanem čo chcem vtedy sebe a aj jemu dožičím odmenu.

,,Stačí ak sa tam ukážeme a potom sa vyparíme. Môžeme si spraviť pekný večer u mňa doma," zašepkal mi do ucha pričom mi rukou zašiel na odhalené koleno a následne pod šaty. Oči sa mi rozšírili a vzápätí som cítila Harryho pery pod mojim uchom. Prečo práve teraz musí byť takýto prítulný? Privrela som oči a preklínala som Harryho neodolateľné bozky, ktorými začal obsypávať môj krk. Dych sa mi okamžite zrýchlil a po celom mojom tele sa tvorila husia koža, ktorú sprevádzali príjemné zimomriavky. Prečo to musí robiť takým ťažkým. Harry sa odtiahol a pozrel sa mňa. Okamžite som nahodila kamenný výraz a nútila svoje telo, aby sa upokojilo. Jasne som si uvedomovala, že idem sama proti sebe, no bolo to nutné. Harry nervózne stisol pery do tenkej línie a ruku presunul k mojej tvári.

,,Najradšej by som ťa tu a teraz pretiahol a ver, že svojim pohľadom ma k tomu len nútiš viac," zašepkal rukou mi prechádzal po krku až ku hrudníku. Pohľadom zotrvával na mojej tvári a ja som sa snažila priveľmi nedýchať už len preto, že mal ruku na mojom hrudníku. Mala by som to zastaviť predsa mu toto nemôžem dovoliť. Pohľad mu skĺzol na moje pery a tie svoje si oblizol. Natiahol sa bližšie ku mne chystajúc sa ma pobozkať.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now