13. Manipulace

8.4K 280 6
                  
"Ahoj" řekl mile Chris, když se ocitl v kuchyni. "Čau" usmála jsem se na něj a dále pokračovala ve vaření. "Co vaříš dobrého?" pošťuchoval do mě, než  jsem neřekla co. "Lečo" rozesmála jsem se, protože Chris lečo nesnáší. "Fuj!" vykřikl. "A pak de divím, že jsem zhubl 5 kilo!" skřížil ruce na prsou a opřel se o zeď. "Nezvykej si, že ti budu vařit já" pokroutila jsem hlavou. "No jo" rozesmál se a pomalu odcházel do svého pokoje. "Ehm...Chrisi?" vyhrkla jsem ze sebe. "Jo?" hned se vrátil, ale blíže ke mě. "Ehm..co Bieber?" zeptala jsem se a odkašlala si. Přihmouřil oči a koutek mu začal cukat. "Ty se o něj nějak zajímáš". "Ježiši! Né..blázníš?" vyváděla jsem. "Jasně" rozesmál se a skousl dolní ret. "No..byl divnej. Moc s námi nemluvil, jen když se ho někdo na něco zeptal a to i tak občas nevnímal" pokrčil rameny a vzal si kousek párku ze stolu, co mám připravené na lečo. "Hej!" pleskla jsem ho po ruce, ale to už měl kousek párku v ústech. "To je divný" dodala jsem hned po tom. "Jop" tleskl si a opět se klidil pryč. "Chrisi?!" zavolala jsem na něj a já viděla, jak Chris protočil očima a vrátil se ke mě. "Co je?" zasmál se. Nastavila jsem ruku. Chvíli si jí prohlížel a pak řekl: "na moje lízátko akorát" nenechal si úšklebek a já mu dala malou facku. "Nájem" řekla jsem vážně. "Jo nájem" odkašlal si. "Chrisi neříkej, že to nemáš..slíbil si to" kňourala jsem. Chvíli mě nechal trpět, ale nakonec svou rukiu zajel do kapes u kalhot. "Yes" ulevila jsem si a hned na to se zasmála. Peníze mi pomalu podával, ale hned s sebou škubl. "Jakej jsem" povyšoval se. "Hodně špatnej, už si mi je měl dát dávno" upozornila jsem ho. "Co za to?" Šťouchl do mě. "Co za to?" Rozesmála jsem se. "Ano" mrkl na mě jedním okem. Chvíli jsem rozmýšlela, ale nakonec jsem vzala pánvičku, která byla rozehřátá na plotně. "Lečo?" Nabídla jsem a já jen vyděla, jak Chrisovo obličej zkyselil.

"ťuky ťuk" slyšela jsem Chrise, který zrovna otevřel mé dveře do pokoje

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

"ťuky ťuk" slyšela jsem Chrise, který zrovna otevřel mé dveře do pokoje. "Co otravuješ takhle brzo ráno?" žmoulala jsem do polštáře. "Ráno? Je půl jedné odpoledne" rozesmál se a vytáhl v pokoji rolety. Otočila jsem se na obrovský okno, kde jsem viděla skoro na celý LA. Dneska je fakt krásně. "To jsem spala tak dlouho?" pomalu jsem si sedla a obmotala kolem sebe odkopanou peřinu. "Nemáš ponocovat do noci" rozesmál se a sedl si na kraj postele. "Já vím že sis psala s Biebrem" rozesmál se. "Ha Ha Ha" ironicky jsem se usmála. "Ne sorry, nebudu tě provokovat" usmál se. "Jo" kývla jsem. "Ale teď se šoupni" křikl a skočil na mě. "Hej!" rozesmála jsem se a skopala ho vedle sebe. "Co máš dneska v plánu kotě?" Ozval se jeho chraptivý hlas a já se mezitím protáhla. "Ehm, půjdu s Donnou na jídlo" odpověděla jsem. "Jo, já pozvu kluky sem a budeme chlastat tady, díky za optání Tris!" Zařval a rozesmál se. Pokroutila jsem nad tím hlavou. Přeci není dané, abych zopakovala jeho otátku. Úplně mě nezajímá, co bude dělat. „Nevadí když přijdou?" Radši se zeptal. „zaplatil si nájem, takže máš Hawai" rozesmála jsem se a objala ho. „yes" rozesmál se a víc mě přiiskl k sobě.

"Tady to máte" oznámil pohledný číšník s úsměvem na tváři a hned odešel k dalšímu stolu. "Ten byl sakra dokonalej!" řekla tiše a hned si nalila colu. "Jo, uznávám" rozesmála jsem se a obě jsme se pustily do jídla. "Ehm..co vůbec ty a kluci?" zaskočila mě Donny otázka. "Nic" pokrčila jsem rameny a dál se nevyjadřovala. "Cože? Takovej zákusek jako ty?" rozesmála se a hned na to pokrčila rameny. "Proč mluvíme jen o mě? Co třeba ty?" Vyzvídala jsem Donnu. "Ehm, nic. Kluci jsou kteréni" pokroučila očima a znova se napila.

Contrast [Justin Bieber]Kde žijí příběhy. Začni objevovat