•Hazır Bedenler•

3.1K 204 477

ayse_mirli İlk mutluluk veren oyu senden aldım. Desteğini esirgemediğin için çok teşekkür ederim.🙏❤️

HhaticeKkars Gösterdiğin her destek benim için ayrı mutluluk. Çok teşekkür ederim.🙏💜

havilebnl Satırlarımın kimlere ulaştığını bilmenin mutluluğu çok ayrı gerçekten. Çok teşekkür ederim.🙏💙

Bölüm ithafınıda sırasıyla yapacağım. Her bölümde gördüğüm güzel okuyucularımada ithafta bulunmaya devam edeceğim. Tek yapmanız gereken oy vermek veyahut iyi yada eleştirisel yorum bıramak. Tanımasamda sizleri seviyorum, tanırsam dahada çok seveceğime inanıyorum.🙏😍

•••Alıntıdır.
"Ve o umursamaz sandığı kadın, aslında adamın sigara tutuşuna kadar aşıktı.."
•••

Bir defterdi hayatımız. Doğduğumuz gün tertemiz olan sayfalara, nefes aldığımız her anda bir cümle daha yazılıyordu mürekkebin en koyusuyla. Bir nefes, bir cümle derken, kelimelerle dolup taşan sayfaların ucu bucağı kalmıyor, kader son satıra, en tehlikeli kelimeleri sığdırıyordu.

Sol elimde tuttuğum, gövdesinin solu oyulmuş bezden bir bebek, sağ elimde tuttuğum, kaderin bugün ki sayfama yazdığı son cümle.

'Ödeyeceğin bedelin, parçalanmış kalbin olmasına hazırmısın? Sökülen kalbin avuçlarıma çok yakışacak.'

Beynimde ardı ardına nükseden cümlelerin aksine, dudaklarım sessizlikle hüküm sürdü. Eve ulaşana kadar geçen zaman, ayaklarımın altından akmış, şimdi ise oturduğum kanepedeki çiviler bedenime batmıştı. Üzerimde hissettiğim bakışların ağırlığı, gergin yüzler, endişeli düşünceler, ve dillerden dökülen teoriler beynimi patlatacak gibi olduğunda oturduğum yerden yavaşça kalkıp avucumun arasındaki kağıdı sıktım ve boş bakışlarım masanın üzerindeki siyah kutuya takıldığında kuruyan dudaklarımı ıslatıp kuru bir sesle konuştum.

"Boş." Kutudan kayan gözlerim Ares'in yüzüne tırmanınca devam ettim. "Kuru tehdit bunlar." Ares gergin yüzündeki tüm kasları zorlayarak sahte bir gülümseme yolladı bana. Tek kaşımı kaldırıp yüzünü dikkatle izlerken yutkundum.

"Ya değilse?" Bir kez daha yutkundum. Bedenimi tamamen doğruluturken duruşum biraz daha dikleşti.

"Bir kalp kaç kere sökülürmüş yerinden, öğrenmiş olurum." Ardımda bıraktığım şaşkın yüzlerdeki bakışların ağırlığını sırtımda hissederken, gümbürdeyen kalbimle kendimi odamın içine attım. Ardımdan kapattığım kapıya sırtımı yaslarken başımı eğip iki elimi karın hizama çıkardım.

Gövdesine açılan oyuktan çıkan beyaz pamuklara ilişti gözüm. Baş parmağımla hafifçe ovaladım orayı, endişe tohumları filizlenip bedenimi sarmıştı, ama hissettiğim endişe sadece sol göğsümün altında feryadını belli ediyor, yüzüme gram tedirginlik düşmüyordu. Düşünmekten çatlayan başımın içindeki damarlar zonklarken, başımı geriye atıp gözlerimi kapattım.

Kim benden ne isterdi?

Cevabını kestiremediğim sorular soruyordu zihnim. Bedenimi kapıdan ayırıp ağır adımlarla banyoya ilerlerken elimdekileri makyaj masamın üzerine bıraktım. Banyonun kapısından içeriye girip, küvetin başına geldiğimde elimi küvetin soğuk taşına yaslayıp musluğa uzandım. Avucumun içindeki soğukluk, içimden tuhaf bir titremenin geçmesine sebep olurken elimi çekip küvetin köşesine oturdum. Akan suyun küvete usulca doluşunu izlerken, hayatımı benzettim gözlerimi dolduran görüntüye.

DAĞILMIŞ (Tamamlandı)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!