Chapter 43

21.5K 736 34

Pozeranie do Harryho zelených očí bolo pre mňa istou fascináciou. Zelená, zelená, zelená. V jeho očiach bolo toľko krásnych odtieňov zelenej. Ani zďaleka nemali na Zaynove čokoládové oči. Toto by som pred niekoľkými mesiacmi nepriznala ani náhodou. Teraz to pre mňa nebol problém. Chcela som sa mu pozerať do očí, chcela som ho pozorovať pri všetkom, chcela som jeho a chcela som cítiť jeho dotyky na mne. Zaregistrovala som menší úsmev na jeho tvári a sklopil pohľad. Moja tvár sama od seba vyformovala úsmev a chrbtom ukazováka a prostredníka som mu prešla po líci. Hlavu znovu dvihol a pozrel sa na mňa.

,,Ja chcem, aby si sa ma dotýkal," hlesla som a rukou mu oblapila krk. Vzápätí som cítila, ako okolo môjho pása obmotal ruky a prisunul si ma blízko ku sebe. Zasmiala som sa a jednou rukou ho objala okolo pliec, zatiaľ čo druhou som mu prechádzala od krku ku hrudníku.

,,Budem sa ťa dotýkať koľko si budeš želať," s úsmevom povedal a priblížil sa k mojej tvári. Nevydržala som to dlhšie, preto som sa okamžite nahla pre bozk. Znova ma objalo teplo, ktoré šírili pery. Objal ma pocit, ktorý týmito jeho bozkami u mňa vedel vyvolať. Myseľ mi zaplavila vlna vzrušenia, keď mi jazykom obkreslil pery počas vášnivého bozku. Dlane, v ktorých držal moje boky stlačil a mňa to naštartovalo k tomu, aby som sa na neho natlačila a sadla mu do lona. Bola som si vedomá toho, že jeho bozkávanie ma opäť ovládalo. Dych sa mi zrýchlil ako náhle sa jeho jazyk dostal do styku s mojim. Nechápala som, ako ma môže tento človek takto vzrušovať. Zakaždým, keď na mojich perách zanechal bozk, či stopu jazyka, žiadala som viac. Tvrdo ma pobozkal a s nevôľou sa odo mňa pomaly odtiahol. Stačil pohľad do jeho zelených očí a okamžite som zbadala chtivosť. Bolo to fascinujúce sledovať tenký zelený krúžok jeho očí okolo hrubých zreničiek. Boli rozšírené do gigantických rozmerov a ja som momentálne chcela vedieť, ako vyzerajú tie moje. Usmial sa a nahol sa opäť k mojim perám, ktoré nežne pobozkal. Svoje dlane som mala položené na jeho zátylku a jemne som sa mu prstami zaplietla do vlasov. Perami mi prešiel na bradu a bozkami, ktorými si tvoril cestu po sánke sa dostával k miestu spájajúcej ju s krkom. Pootvorila som pery, keď mi nimi balansoval na krku. Z predstavy tých pier na mojom krku, ktoré ma ovládali som prudko zalapala po dychu. Prstami som mu vošla do vlasov a telom sa zapierala do jeho lona. Počula som jeho prudké vydýchnutie a rukami ma chytil za zadok. Inštinktívne som zatiahla za Harryho vlasy. Rukou prechádzal na moje stehno a vzápätí ma pokladal na gauč, zatiaľ čo si moju nohu obmotala okolo pása. To isté som urobila aj z druhou a silne sa pritlačila rozkrokom o jeho narastajúcu erekciu. Podlomili sa mu ruky, ktorými sa zapieral po oboch stranách vedľa môjho krku a narazil hruďou na moju. Páčila sa mi poloha v ktorej sme ležali. Držala som ho na mieste pomocou, ktorého každá žena ovláda mužské pohlavie. Zachichotala som sa, keď sa opäť nadvihol a pozrel sa na mňa.

,,Nezahrávaj sa so mnou bábika," zašepkal a jemne mi pobozkal hornú peru.

,,Vy chlapi sa vždy chcete dostať tam odkiaľ ste prišli," vyhlásila som a rukami som mu prešla po hrudi. Na jeho tvári sa objavil úškrn.

,,Si nejaká múdra nezdá sa ti?" opýtal sa a pobozkal ma na krk.

,,A nie je to pravda?" nadvihla som obočie a on zodvihol hlavu.

,,Dobre ak to chceš počuť. Je, pretože práve teraz by som sa do teba veľmi rád dostal a vyprášil z teba tú tvoju múdrosť, že by si si nevedela sadnúť na zadok týždeň," drzo sa na mňa usmial a rukou mi prešiel na stehno. Škaredo som sa na neho pozrela a on našpúlil pery.

,,Ale neurobím to. Dnes nie," hlesol a prstami mi prešiel po leme čiernych legín, ktoré som mala na sebe. Nechápavo som sa mu zahľadela do očí.

,,Dnes sa zabavíme nejako inak," žmurkol na mňa a vzápätí som cítila jeho prsty na rozpálenej koži. Rozšírili sa mi oči, keď si kľakol na kolená a ja som uvoľnila zovretie nôh, v ktorom som ho držala.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now