Garip Rüya

507 40 7

    Kusura bakmayın. Bu bölüm dün gelecekti ama stajdan dolayı bu güne kaldı.    

           3. Bölüm

Elisa'nın arkadaşlık isteğimi kabul etmesini bekliyorum. Bu arada wattpad'e yeni kitaplar gelmiş mi diye bakıyorum. Elisa arkadaşlık isteğini kabul edince hemen konuşmaya başladım.

" Selam. "

" Selam nasılsın. "

" İyiyim Elisa sen nasılsın. Bu arada yarın alışveriş merkezine gidelim olur mu? "

" Olur Hyla neden olmasın hem beni gezdirirsin ve biraz kıyafet almam lazım. "

" Tamam o zaman anlaştık yarın saat kaçta geleyim. "

" Farketmez saat 10 sana uygun mu? "

" Olur Elisa yarın saat 10 gelirim. "

" Tamam Hyla yarın görüşürüz benim kapatmam lazım. "

"Görüşürüz. "

Elisa ile yarın ne yapacağımızı bulunca sevindim. Uykum var ama uyumak istemiyorum. Biraz oyun oynayıp uyurum. Bir kaç el lol atalım bakalım ne olucak.

Lol'e yeni başladım. Bu yüzden botlara alıştırma yapıyorum. Favori karakterim lulu ve leona yani support olmayı seviyorum. Bu hafta leona ücretsiz olduğu için rahat rahat oynuyorum. Biraz ıp toplayıp alıcam. Botlarlada atmak istemiyorum. Bu yüzden pvp'ye girdim bakalım neler yapabiliyorum.

İlk pvp maçımı kazandım. Leona ile biraz  kötü oynasam da 2 kill 5 dead 15 asist ile oynadım. Uykum geldiği için bilgisayarı kapattım. Ve sıcak yatağıma yattım.

-----------------

Bu da ne ben neredeyim ve burası neden karanlık. Karanlıktan çok korkarım. Yine o ses benim adımı söylüyordu. Ama sesin nerden geldiği anlaşılmıyordu.Ve birden her yer aydınlanmaya başladı. Burası da neresi çok güzel her tarafta ağaçlar rengarenk çiçekler uçsuz bucaksız yeşillik. İleride bir suliet belirdi. 

Gitgide bana yaklaşıyordu. Korktum ve arkama dönüp koşmaya başladım. Sadece koşuyordum. Arkama dönüp baktığımda yoktu . Birden önümde belirdi ve beni düşürdü. Korkudan konuşamıyorum.

Bana baktı ve bu sene senin için çok zor ve eğlenceli geçecek diyip birden yok oldu.

---------------

  Kan ter içinde uyandım. Bunun rüya olması imkansız sanki gerçekti. Saate baktım ve saat gece 3'ü gösteriyordu.

Tekrar uyumak için kafamı yastığa koydum.

Uyandığımda saat 8:45'di. Kalktım ve kahvaltıyı hazırlayıp yedim. Annem ve babam bazen işleri yüzünden seyehat etmek zorunda kalırlar. Bu haftada öyle olmuştu. Odama gidip üstümü değiştirmeye başladım. Acaba ne giyip gitsem. Üstüme kırmızı bir kazak ve kırmızı kotumu giyip saatte baktım saar 9:30 olmuş. Hemen saçlarımı toplayıp evden çıktım.

3. Bölüm bu kadar ne uzun ne de kısa biraz heyecan takmak istedim. Nasıl olmuş bu arada bölümü beğendiyseniz oylamayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Efsanevi YılBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!