Chapter 42

20.5K 756 41

,,Prosím?" Šokovane som hľadela na Harryho, ktorý len odvrátil zrak a poobzeral sa po byte. Nedokáže mi hľadieť do očí? Čo si to preboha myslí?

,,Harry pozri sa na mňa!" prikázala som a podišla som k nemu tak blízko, že sa nám naše tela dotýkali. Poslúchol a pozrel sa na mňa.

,,Môžeš mi vysvetliť tvoju absurdnú otázku?" Povzdychol si a odstúpil odo mňa. Nervózne si prehrabol vo vlasoch, čím vytvoril nový účes. Vložila som si ruky vbok a čakala na jeho odpoveď.

,,Vyzeralo to tak. Boli ste vysmiatí a ty si mala strapaté vlasy. A ten jeho úškľabok. Som rád, že som ťa rozveselil Tara," napodobnil Niallov hlas a pretočil očami.

,,Ale prosím ťa. Myslíš, že by som s Niallom niečo mala keď mám teba? Navyše vedela som, že si mal prísť, ak by som ťa už chcela podviesť určite nie takto," nadvihla som jedno obočie a pobavene sa zatvárila. Pootvoril pery a nadvihol obočie vyššie než to robieval obyčajne.

,,Mohla si prestať pritom, že by si s Niallom nič nemala keď máš mňa. Nemusela si pokračovať ďalej," odul peru a zamračil sa na mňa. Zasmiala som sa a opäť pristúpila k nemu.

,,Poprosila by som viac dôvery. Je to pre mňa dôležité," ruky som mu uložila na hruď a jemne mu po nej prešla.

,,Chodila si so Zaynom a podvádzala si ho so mnou. Čuduješ sa mi?" skrčil plecia a zatvárila sa čudne. Zavrčala som ho a udrela ho do hrude. Ustúpila som od neho tento krát ja.

,,Nechcela som ho podvádzať to ty si ma zvádzal," zasyčala som na neho a obišla som ho. Smerovala som do obývačky so zloženými rukami na prsiach. On za to mohol. Nevedela som mu odolať a ešte mi to bude vyhadzovať na oči. Zo spomienok na Harryho zvádzanie ma vyrušili teplé ruky uložené na mojich pleciach. Okamžite to na mojom tele zanechalo reakciu keď mnou prešiel príjemný pocit. Rukami mi prešiel po pažiach až dole k zápästiam. Uchopil ma za nich a otočil si ma k sebe. Čelila som jeho vážnemu výrazu v tvári.

,,Bol som tak neodolateľný, že si sa mi podvolila," vzápätí sa samoľúbo usmial a ja som sa zamračila. Naštvane som mu vytrhla ruky z jeho zovretia hodila na neho nepekný pohľad. Zachichotal sa. Čo je na tom smiešne?

,,Nefandi si," odsekla som a opäť si zložila ruky na prsiach.

,,A nebolo to tak?"

,,Nie!" Zasmial sa.

,,Tak mi povedz čo sa ti na mne zapáčilo," obmotal ruky okolo môjho tela a pritiahol si m k sebe. Až teraz som si uvedomila vôňu mäty, ktorá z neho sálala.

,,To by si chcel vedieť čo?" pobavene som sa na neho zahľadela.

,,Nič okrem môjho vzhľadu ma nenapadá," pohodil vlasmi a hneď potom si do nich vošiel rukou.

,,Ty si ale namyslený," pokrútila som nad ním hlavou.

,,Ty si v prvom rade váž, že som vôbec s tebou," pretočil očami a pustil ma. Pootvorila som pery a vážne sa na neho zahľadela. Myslí to vážne? V byte bolo také ticho ako v hrobe zatiaľ čo sme si s Harrym vymieňali pohľady. Vyzeral úplne vážne a ja som od neho odstúpila. Nevedela som čo povedať a len som sa na neho nechápavo pozerala. Sledovala som ako sa jeho pery vykrivili do úsmevu a vzápätí sa rozosmial. Idiot!

,,Dostal som ťa," prehovoril po tom čo jeho smiech doznel a natiahol ku mne ruku. Váhavo som na ňu pozrela a potom na neho. Striedala som pohľady na ruku a na jeho tvár z ktorej postupne mizol úsmev.

,,Tara," oslovil ma v sprievode vážneho výrazu a pristúpil bližšie ku mne. Ustúpila som od neho a zatvárila som sa ublížene.

,,No tak bol to len žart naozaj," pristúpil ku mne a chytil ma za ruku. Okamžite som ju vybrala zo zovretia v ktorom ju držal a odvrátila som od neho zrak. Počula som ako si frustrovane vzdychol a periférne som videla ako sa na mňa len pozerala potom sklonil hlavu. Nevydržala som to a musela som sa zasmiať. Otočila som sa na neho a on zodvihol hlavu.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now