Bir Tatlı Kelam

16.1K 584 168


Herkese merhabalar ateş böceklerim. Uzun zamandır bölüm atmıyorum, farkındayım ancak bunun sebebi tamamen kitap sürecinde ilk kitapla uğraşıyor olmamdı. Kitabımızı editöre teslim ettim, benim çok içime sindi, harika sahneler ekledim, çoğu yeri silip yeniden yazdım. İlk beş bölümü örnek olarak paylaştım Ateşin Oğlu'nda, bakabilirsiniz, değişiklikleri fark edeceksinizdir.

Kitabın ne zaman çıkacağı belli değil - Tüyap Kitap Fuarına yetiştmesi bekleniyor ama kesin değil-, kapağımız da henüz belli değil ama en kısa zamanda paylaşmayı umuyorum.

Kitaplaşma süreci hakkında merak ettiğiniz ne kadar soru varsa buraya bırakabilirsiniz, sonra soru cevap şeklinde bir bölüm yayımlarım.

Onun haricinde, yeni bölümden paylaşacağım kesitleri okumanız için instagram adresim : Sulisindunyasi / Takipte kalmanızı öneririm, orada fazla aktifim.

Yine sulisindunyasi isimli instagram adresimde kitap çıkar çıkmaz imzalı Ateşin Oğlu hediye edeceğim bir çekiliş yapacağım.

Her türlü ayrıntıdan haberdar olmanız için instagramdan takip etmenizi öneririm. Keyifli günlerimiz olsun. 💕

 💕

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Ateşin Oğlu 3 - LAVHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin