▬See You Again▬

14 2 0

Vánoční atmosféra, ulice plné lidí, co víc si přát? Všichni bláznili kvůli trhům, akcím a podobně. Tao postával na mostě se svařákem v ruce. Bylo celkem chladno. Od úst mu unikala pára. Radši to všechno sledoval z povzdálí, nerad se mačkal a vzkazek už odevzdal. Stejně čekal na Luhana, kterého ztratil někde mezi těmi lidmi. Odtrhnul pohled a chtěl jít domů, však Luhana to napadne a už tu byli příliš dlouho, třeba ho najde doma on. Vyklepal z kelímku poslední kapičky svařáku a couvl dozadu od zábradlí, kdy mu to podjelo a do někoho vrazil."AISH..." zasyšel a už se válel na zemi ve sněhu, ruce sevřené v pěst. Tohle se může stát fakt jen jemu."jsi v pohodě?" aspoň tohle prohodí skrz čepici, která mu sjela až na obličej, že nic neviděl. Musel vypadat směšně, jak on se v ten moment styděl."Pomůžu ti a příště si hleď kam jdeš" cizinec mu pomohl vstát a bez dalších slov byl fuč. Tao se nestihl ani oprášit a nevěděl kam se ten cizinec poděl. Ať se díval jakýmkoli směrem, nebyl tu a zároveň ho nějaká hnusná síla táhla pryč!

~ ~ ~ ~ ~

"vstávej ty šípková růženko!" byl to Luhan a doslova s ním třásl.
"Ne, prosím... vrať se" zamumlal Tao, Luhanovi to nedalo a lehce ho pleskl po tváři.
"Budíček!" zvolal a odhrnul mu deku."Yah!" během sekundy Tao seděl.
"Zdál se mi sen" šeptl zmateně a promnul si oči.
"To vidím" zasmál se Luhan a položil mu ruku na rameno.
"Dnes jdem na trhy, pamatuješ?" vyzvídavě s ním zatřásl.
"Uhm.. jo, zase se mi zdálo O NĚM" zašeptal a vjel si prsty do vlasů. Bylo to jako noční můra, která se stále vracela. Už se setkali. Věděl to. Nebylo to poprvé od doby, kdy odešel z EXO k Luhanovi a neměl u sebe Krise. Mohl by to být on? Tyhle myšlenky se mu honily hlavou skoro pořád. Kdykoli Krisovi psal, volal ale nikdy nedostal odezvu a to ho drtilo. Mohl by se ozvat.. aspoň na ty Vánoce. Fajn, pohádali se ale už to snad odeznělo, ne? Omluvil se mu snad tisíckrát.
"Něco tu pro tebe mám" spustil Luhan a hodil mu obálku, kterou ukořistil ráno za dveřmi. Tao kmitl pohledem z Luhana na obálku a zase na něj. Pomalu ji otevřel a našel tam přáníčko. Kéž by bylo Krisovo. Nebyl uvedený odesílatel. Bylo to prostě anonymně s tím dodatkem, že by měl jít na trhy.
"Být tebou, to zkusím. Někdy není od věci řídit se sny" řekl mu Luhan s úsměvem. Tao mu pocuchal vlasy a oba se šli chystat k odchodu. Tao Luhana poslechl, však tím nic neztratí a sice to bylo malý kiddo ale s velkým srdcem.

~ ~ ~ ~ ~

Už nějakou dobu se potulovali trhy. Luhan si tu koupil zimní čepici, která připomínala soba. Seděla mu skvěle. Tao jim koupil něco na zub a svařák, aby si zahřáli ruce. Člověk by neřekl, že bude chladno. Chvilkami i poletovaly sněhové vločky, které dopadaly na Taovo vlasy. Tao opravdu nelitoval, že si vzal kožich. Bylo dost těžký se probojovat ke stromu. Přesto, že byl bokem od lidí v parku, tak jich neubývalo. Vítězoslavně připl přáníčko na strom a ucouvl od stromu. Uklouzl a někoho sejmul - jako ve snu ale na jiném místě. Cizinec mu pomohl vstát a též se hned vypařil. Co to mělo být? Kousek na zemi se válel kus přehnutého papíru. Sehnul se a vzal si ho, strčil do kapsy a oprášil se. Potom to otočil domů, však Luhanovi to dojde. Ztratil ho bohužel v davu.

~ ~ ~ ~ ~

"Nihao.. Tao-sshi. Na konci roku vystupujeme na náměstí a doufám, že dorazíš... Pando!♥" Četl si ten kus papíru v teple domova. Takže to bylo pro něho. Možná do něj vrazil cíleně. Ze všeho toho zmatku a přemýšlení usnul v křesle.

It's been a long day without you, my friendAnd I'll tell you all about it when I see you againWe've come a long way from where we beganOh, I'll tell you all about it when I see you againWhen I see you again

Stále slyšel tahle slova v hlavě... nebo spíš rytmus písničky a myslel přitom na Krise. Luhan došel o něco později, protože potkal Sehuna, takže spolu strávili zbytek odpoledne. Když přišel a viděl spícího Taa začal dělat večeři, vzbudí ho potom.

~ ~ ~ ~ ~

Tao se probudil s úderem vůně jídla do nosu. Promnul si očka a zvedl hlavu. Spal celkem dlouho, až se vylekal. Probůh.. on je vážně šípková růženka.
"Dobrou chuť!" položil před něj Luhan talíř plný nudlí s omáčkou a sám si přisedl.
"Díky" vděčně se na něj Tao pousmál a pustil se do jídla. Bylo hned pryč.
"Zítra půjdem zase? Mluvil jsem se Sehunem... budou tam vystupovat a chtějí, abychom přišli" řekl mu Luhan ale to už mu Tao mával papírem před obličejem.
"Takže to vypadá, že jdem" zasmáli se a odebrali na kutě.

~ ~ ~ ~ ~

Sotva co se ráno probudili tak neztráceli ani minutu. No teda.. spěchali a taky to zanechalo nějaký následky."Kde mám klíče? A peníze? Zamknuli jsme?" .. otázky jen létaly vzduchem. Nakonec se radši vrátili a vše v klidu zkontrolovali. Byli vyvedeni z rovnováhy, že nakonec nestráví Silvestr doma u televize nebo videoher. Zachumlali se pořádně do šály a vydali se na cestu. Na místě byla kopa lidí, jak je takhle jen najdou? Opět zpanikařili a Tao do někoho vrazil.
"Omlouvám se"
"Není zapotřebí Tao" uchechtl se ten někdo... Sehun.
"Přišel jsem pro vás, kluci" chytl je za rukávy a táhl skrz ten dav lidí do zákulisí kde už byli i ostatní. Vše se najednou zvrtlo v skupinový objetí, ze kterého je nemožné uniknout. Měli opravdu málo času, protože kluci za 5 minut vystupovali. Luhan s Taem vychytali převleky za soby a měli dělat kulisy a zaujímat obecenstvo. Byli z toho na větvi, co když budou mít problém s manažerem? Ale vše se zdálo být v pořádku.Tak počkat.. kdo tam byl teď? Tao sebou trhl při zaposlouchání se do toho textu. KRIS!
Málem mu vypadly oči z důlků, když se mihl za oponou. Nejraději by za ním teď běžel ale nemohl. Po jeho vystoupení byli na řadě oni a tak jen nesměle kolem něj prošel a vypadalo to, že si ho Kris všiml. Tao byl nervozní jako nikdy v životě. Pak za ním zajde.Jejich společné vystoupení dopadlo skvěle... a když pak stříleli ty balonky. Krása.. jak jemu tohle chybělo a byl rád aspoň za tohle. Chtěl ze sebe nejdřív dostat ten obleček soba a proto si zalezl do kabinky, aby se přeslekl a pak najde Krise, Jo! A nebo.. on najde jeho.

"Pando..." ozvalo se něco zvenku až sebou Tao překvapeně trhl a už oblečený vyletěl a už visel Krisovi na krku.
"Proč jsi mi nedal vědět?!" zasyčel ale stejně se k němu přitulil a Kris mu to objetí opětoval.
"Nah.. Vánoce už jsou pryč, že? Ber mě jako Novoroční překvapení" uculil se a pocuchal mu vlásky.
"Phabo!" praštil ho do ramene a odtáhnul se.
"Už se nikdy nepokoušej zmizet..." zahuhlal si pod nos a pokoušel se o naštvaný výraz ale v jeho přítomnosti se mu to jaksi nedařilo.
"Nemusíš se bát, Pando moje.." vzal ho za ruku a vyťapkal s ním ven. Už měli volný program a tak si to mohli užít spolu. Koupili si nějaký sladkosti a potom čekali na odpálení Nového Roku a to spolu.
"Jsem za tohle moc rád" řekl stydlivě Tao a upil si ze svařáku, začínala mu být zima ale už se bude odpalovat a oni budou moct jít domů, do tepla.
"Proto jsem tě vyhledal ale nebylo to zrovna jednoduché no a.. pak se někdy zase uvidíme" pokrčil smutně rameny. Měli oba dost nabitý program - to dobře věděli. Taovi bylo jasné, že tohle bude jedno z jejich nepravidelných setkání.
"Ale dáš mi o sobě vědět!" zasmál se a mrknul na něj. Už ho nechtěl ztratit - nikdy. Kris mu skromně přikývl a dlouze ho políbil se zahájením Nového Roku.
"Uvidíme se příště.."

~ ~ ~ ~ ~

SMS:"Krisi? Máš dneska čas?.."


The End~♥

See You Again [Tao X Kris]Přečti si tento příběh ZDARMA!