Chapter 39

22K 764 51

,,Prečo si ma nevarovala Tara?" vybehne na mňa Liam v telefóne. Snažím sa veľmi nesmiať už len z toho dôvodu, že vedieme naozaj vážny rozhovor.

,,Nie si rád, že ťa mama prišla pozrieť?" opýtam sa ho, pričom kráčam do kancelárie. Ashley za svojim stolom nesedela a popravde som rada, že tu zatiaľ nie je. Nechcem sa s ňou stretnúť, no viem, že raz k tomu dôjde.

,,Prekazila mi večer so Sophiou. Takmer sme sa dali dokopy, no prekazila nám to mama. Mala si mi povedať, že ma navštívi, aspoň by som sa pripravil. Ale nie. Namiesto toho som si vypočul dvojhodinovú kázeň o tom, že sa ani neozvem jej a ockovi, k tomu pridala aj to ako jej chýbam a chcela sa objímať a hladkať mi vlasy. Neustále rozprávala o tom, že stále budem jej malý chlapček. Vieš aký som frustrovaný? Ďakoval som Bohu, že Sophia tam vtedy už nebola," vydýchne a ja sťažka zadržiavam smiech. Sladká pomsta braček. To bolo za to, ako si vždy vyzradil moje tajomstvá. Raz to muselo prísť. Vedela som, že Liam bude reagovať takto pohoršene.

,,No tak braček, je to mama a nevidela nás polroka. Čo si čakal?" zastanem pred kanceláriou a opriem sa o stenu pri dverách.

,,Oh tak fajn, ale mohla zavolať a aj ty si mohla. Aspoň by som sa mohol pripraviť. Toto ti nikdy nezabudnem Tara," zasyčí a ja sa v tom momente zachichocem. Otváram dvere kancelárie a vchádzam dnu. Zrak mi okamžite padne na Harryho, ktorý zdvihne hlavu a pozrie na mňa. Usmeje sa a ja mu úsmev opätujem.

,,Liam, aj keby si sa pripravil, čo by ti to pomohlo? Aj tak by prišla za tebou a dostal by si kázeň," rozhodím voľnou rukou, v ktorej nedržím telefón a ostanem stáť v strede kancelárii. Harry sa postaví bez toho, aby zo mňa spustil oči.

,,Oh typujem, že si si to celé naplánovala. Ďakujem. Naozaj ti ďakujem drahá," vyštekne a ja sa znova zasmejem. Harry podíde ku mne a chytí ma za ruku, pričom sa usmieva.

,,Nemáš zač aj nabudúce drahý. Maj sa Liam," poviem mu sladko a zložím si telefón z ucha, pričom zruším hovor a zadívam sa na Harryho.

,,Slečna Paynová," nadvihne jedno obočie.

,,Pán Styles," oslovím ho a pritlačím sa k nemu.

,,Meškáte," zamračí sa a ja pozriem na hodinky, ktoré mám na ľavej ruke. Sú dve minúty po deviatej. Uchechtnem sa a pozriem sa do zamračenej tváre Harryho.

,,Nakričíte na mňa za to?" s úsmevom som sa opýtam, Harry sa zasmeje a mne myšlienky zablúdia ku prvému dňu v práci. Prišla som neskoro a dostala som studenú sprchu od Harryho. Nikdy nezabudnem na jeho nepekný pohľad. Z myšlienok ma vyruší teplo, ktoré obaľuje moje pery. Takto to vtedy nebolo. Okamžite obmocem ruky okolo jeho krku a bozkávam ho. Opatrne sa dotýka jazykom mojich pier, pričom sa o nich hneď obtrie perami. Tieto jeho nežné bozky považujem za neskutočne vábivé a žiadam si viac. Nevnímam nič iné, len jeho horúce pery na mojich. Vnímam len to teplo, ktoré mi obaľuje pery a zrazu nechápem, ako som si mohla niekedy myslieť, že Zayn sa bozkáva lepšie ako Harry. Omyl! Znova cítim podlamovanie kolien, preto sa pevnejšie natisnem na Harryho a zosilním svoj stisk na jeho pevných ramenách. Zakaždým keď mi jemne zahryzne do pery, mojim telom prebehne studený prijemný pocit. Páčia sa mi pocity, ktoré cítim, ktoré pomaly ovládajú moje telo. Počujem zaklopanie na dvere a následne zvuk, ktorý jasne hovorí, že dvere sa otvárajú. Otvorím oči a s Harrym sa od seba odtiahneme. Keď sa obzriem dozadu a uvidím vo dverách stáť prekvapeného Marcusa. Harry ma však ešte stále drží okolo pása a nepúšťa ma.

,,P-pán riaditeľ j-ja som..." koktá a vzápätí zmĺkne. V očiach sa mu zráči zdesenie a ja sa otočím čelom k Harrymu. Keď vidím jeho rozzúrenie, pochopím strach v Marcusových očiach. Mlčím a len na neho hľadím.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now