365/17 - 248 - NAPŮL

10 0 0
                         

5.ZÁŘÍ 2017 - NAPŮL

Den začal shodně jako ten včerejší - 6:30 příjezd mé oblíbené zdravotní sestřičky a její ranní dávka protizádové pomoci

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Den začal shodně jako ten včerejší - 6:30 příjezd mé oblíbené zdravotní sestřičky a její ranní dávka protizádové pomoci.

Cítil jsem se už líp a tak kolem osmé hodiny jsem usedal za stůl v kanceláři a začal vyřizovat to, co mi včerejšek odepřel. Úřednictvo kolem mne vycítilo, že by bylo vhodné mne zahltit.

Když tak o tom přemýšlím, tak měli v podstatě jen dvě možné motivace:

A) rádi mne vidí a chtějí využít příležitosti, abych jim vše napodepisoval, dále mne nebudou obtěžovat a popřejí mi brzké uzdravení nebo

B) odčítají mi poslední dny života a nevěří, že zítra ještě vůbec vstanu. Proto rychle vše nahrnout, dokud jsem ještě živý.

V hlavě jsem si ukotvil, že zcela jistě je správně A a trpělivě jsem vše vyřizoval. Sice jsem se nedostal k věcem svým, které jsem chtěl dělat, ale tak to někdy chodí. Člověk míní, život mění.

Po obědě už to nešlo. Síla nebyla a prášky velely k poloze ležmo. Zabalil jsem si těch pár švestek, co jsem si dnes vzal s sebou a zamířil domů. Ještě jsem stihl napsat své zdravotní zachránkyni, že zítra ráno bych unesl další dávku injekce. Odepsala mi, že se v 6:30 těší. 

Doma jsem zapadl do postele a brzy i zcela vypnul všechny svoje smysly. Zkrátka jsem si den nějak rozdělil striktně NAPŮL.

Jen mi je záhadou, proč zvolil stejný model i můj kolega, který zdravotním trablem netrpí. Taky to dal tak nějak NAPŮL. Asi jsem jeho velká inspirace ;)

365/17 aneb 201 a dalšíZde žijí příběhy. Začni objevovat