report unauthorized

97 0 0

לא מורשים השנייה דו"ח

היום: 30 יום.

Kalim הביאו לי שמיכה, ו מחברת בשימוש עם כמה דפים ריקים. אתמול הראיתי תמונה של בובי עם מריה, על יום ההולדת ה -14 של בובי. Kalim כבר אמון דיברו לפעמים על דברים מסוימים. באותו יום שאלתי כמה שאלות שלא נראתה קודם. וזה גרם לי לחשוב על שאלות אלה.

"אתה אומר שאתה כתבת .. ומה הסיפורים הולכים לספר בובי כאשר אתה חוזר ... אני מתכוון, אם לחזור לארצות הברית?. אתה לא יכול לתקשר יותר בפייסבוק או You Tube מפני הממשלה שלנו יש לנו את החברים שלנו בפייסבוק. אין לי בעיה כי יש לי בלוג משלי שבו אני אומר מהניסיון שלי, (אתה ובובי הם שתי הדמויות בבלוג שלי) ואת האחים שלנו יש ערוץ הכבלים שלהם. "התרשמתי חלק השאלה," אם אתה חוזר . זה גרם לי לחשוב שאולי זה לא נתן לי לחזור בחיים.

בין היתר Kalim אמר לי לעבוד בלילות להתנדב טאלי לנוער קבוצה המוקדש לאיסוף שאריות מזון ממסעדות לפני שהם נעלמים כדי שיוכלו לספק 400 ארוחות יומיות לאנשים לא. אבל אביו לא יודע עדיין. זה קטין לבצע סוג זה של עבודה יש היתר משפטי כמעט בלתי אפשרי, עבור עכשיו.

בפקיסטן, החוקים הם התעלמו כמעט על ידי שבטים, הם מבוססים על מסורות ומנהגים בזמן מפזר את הצדק, ואף יותר במקרה של בני המשפחה. כמו נשק אין לי בעיה להציג בפומבי, תולה את עצמו Kalim רובה כמו ילד אמריקאי תרמיל, ועשן. כאשר הציג, הדבר הראשון ששאלתי באנגלית מושלמת היתה: "אם נהיה חברים תצטרך להזמין סיגריות אמריקאיות."

כמובן שיש לי האמריקאי סיגריות יותר לא. בתא שלי יש מים בשירותים למשוך אותו מעת לעת, מזרן, וכן פוסטר של איש הברזל, נתקע בקיר. Kalim אמר לי את זה הם נותנים לי יחס מיוחד.

את הידיעה על ידי עמיתי אמרה שהיא לא יכולה ליצור איתי קשר מאז שנפרדנו בגבול עם איראן. ניסית אולי לפנות דרך האינטרנט. זה קורה כי הוא משתמש Kalim שלי lapto. הוא שאל אותי אם אני רוצה לשלוח הודעת לבובי. לא, לעת עתה. עניתי. "למה אתה מראה את האישורים שלך כעיתונאי ... בגבול? זה לא מתבצע. אתה בצרות גדולות. אנחנו לא באמריקה. דרכון וסיגריות. רק eso.Los האמריקאי לפרסם את הגרסאות שלהם של המכונית בתאונת מונחה על ידי התנועה שלו חוקים שלהם, כללי היגיינה של המבורגרים. הילדים כמוני או גדולות כמו שאתה לא להראות את הרובים שלהם כמו הבוקרים של סרטים ישנים אלא פשוט לקחת אותם או לקבל אותם בבית או בעליית הגג. והם רוצים שכולם להעתיק הסטנדרטים שלך, רוברט Mederos. "Kalim בזמן שהוא דיבר, מסך עשן החל לחלחל מתחת לדלת, אבל הוא המשיך לדבר, היה להעלות את עוצמת הקול של קולך כשהתבוננתי אקדחו עיניים גדולות של זיתים. סימנתי עם היד שלו לכיוון הדלת, אך המשיך לדבר כאילו הוא שמע אותי. פתאום הוא השתתק, הסתובב והלך. העשן היה מגיע דרך הדלת. כיסיתי את הפה ואת האף עם מגבת. Kalim חזר עם תיק גב, חולצה ארוכה, pakol ואמר: "הבגדים Switch, לקבל את הדברים שלך ובוא אחרי. בלי לשאול. אתה האסיר שלי המלחמה, כתב בארצות הברית. "

לפורום

ZOOM פנימה

Pass-WORD

אילו אלה כותרות של הרומן שאתה אוהב?

data afpakLies diese Geschichte KOSTENLOS!