Chapter 38

22.2K 816 53

Predierala som sa davom opitých a vrieskajúcich ľudí. Cítila som v sebe neskutočnú úzkosť a hnus voči všetkému. Bola som zabratá v hlbokých myšlienkach, preto som sa nečudovala keď do mňa niekto vrazil. V hlave sa mi črtal neustále obraz Harryho a Ashley. Urobil to len preto, aby som žiarlila? Zašiel by až tak ďaleko? Nemohla som viac popierať, že mi jeho vyčíňanie neubližuje. Nevedela som ako dlho som sa predierala davom ľudí a ani kedy som zišla z tribúny, no odrazu som stála na veľkom parkovisku. Nebolo tu veľa ľudí. Zhlboka som sa nadýchla, keď som zastala uprostred neho. Bola už tma a parkovisko osvetľovalo len niekoľko pouličných lámp. Prekvapene som si chytila tvár keď som pocítila, že mi po nej niečo steká. Slza. Mala som všetkého dosť. Všetkých tých vecí, ktoré sa mi stali so Zaynom, s Harrym. V mojej hlave panoval zmätok a strach z toho, že ak prídem do práce uvidím Ashley a Harryho spolu. Nechcela som to vidieť, už len predstava ich dvoch bola bolestivá. Nechcela som týmito stavmi úzkosti viac prechádzať. Bola som len v zbytočnom strese a priveľkom zaťažení. Chcela som mať konečne pokoj a mať normálny vzťah z niekým, kto ma bude mať naozaj rád. Zdá sa mi, že som už frustrovaná z toho, že som ešte nezažila poriadnu lásku, do ktorej by som spadla. Kde je to sladké potešenie o ktorom všetci tak dychtivo hovoria? Zatiaľ som mala len jeden nepodarený vzťah s...

„Tara." ozval sa hlboký hlas. Stuhla som, keď som si uvedomila kto to je. Poutierala som si slzy a pomaly sa otočila. Uvidela som Zayna. Ako vždy bol atraktívny. Mal na sebe biele tričko a riflovú vestu. Nesmeli chýbať jeho čierny úzke nohavice, ktoré mal stiahnuté trochu nižšie a outfit doladil bielymi adidas teniskami. Bol pekný, no pri pohľade na neho som už necítila nič v podobe citov, ktoré som k nemu kedysi prechovávala.

„Ahoj," pozdravila som ho a on podišiel bližšie ku mne.

„Ty si nehral?" opýtala som sa ho a snažila sa mať normálny hlas. Pokrútil hlavou.

„Stala sa mi menšia nehoda s nohou. Nič príjemné, ale preto som nehral." Chápavo som prikývla.

„Prečo si tu sama?" zamračil sa.

„Ostatní sú vo vnútri a ja som už chcela odísť. Nie je mi najlepšie," vysvetlila som.

„Čo sa stalo?" Iba som pokrútila hlavou.

„To nestojí za reč," mávla som rukou.

„Ako si na tom po našom rozchode?" opýtal sa. Mykla som plecami.

„Fajn. Čo ty?" nervózne som prestúpila.

„Všelijako. Raz hore a raz dole. Netuším čo to znamená." Ruky si strčil do vreciek svojich úzkych nohavíc. Sklopila som pohľad.

„Naozaj mi nechceš povedať čo sa stalo? Pripadáš mi strašne smutná a....ty si plakala?" opýtal sa a vzápätí mi chytal tvár.

„Nie a nechcem o tom hovoriť. Nechám si to pre seba," odpovedala som.

„Vždy si si všetko nechávala pre seba, no nemala by si to robiť a dusiť všetko v sebe. Zničí ťa to." pohladil ma po tvári.

„Nechceš..."

„Tara," ozvalo sa za Zaynom chrapľavý hlas, ktorý zreteľne vyslovil moje meno. Zayn sa otočil a presunul sa vedľa mňa. Obaja sme sa pozerali na kráčajúceho Harryho. Pohľadom strelil na Zayna a zamračil sa.

„Styles a ty tu čo prosím ťa robíš? Hádam si sa len neprišiel pozrieť na zápas," Zayn pokrútil neveriacky hlavou.

,,Presne tak. Prišiel som," zasyčal na neho.

,,Myslel som, že ceduľa "Zákaz zvery" je všetkým jasná," povedal uštipačne Zayn.

,,Aj ja som si myslel, že zvery zase nehrajú futbal. Tak sme sa niečo nové dozvedeli," vrátil mu úder Harry s ironickým úškľabkom.

Pulse (FF- Harry Styles)Read this story for FREE!