Chapter 37

23.3K 784 66

„Liam ma pozval na dnešný zápas a vravel, že pokojne môžem vziať aj vás. Pôjdete tam so mnou, však?" opýtala sa Sophia a hneď potom si vložila vidličku s jedlom do úst. Všetci spokojne jedli svoj obed, len ja som sa svojho ešte ani len nedotkla.

„Samozrejme," nadšene takmer vykríkol Louis.

„Ale nieže sa tam znova opiješ Loui," upozornila ho Eleanor.

„Práve preto tam so mnou ideš aj ty, aby si ma brzdila zlatko," usmial sa na ňu a pritúlil si El k sebe. Odkedy Eleanor s Louisom tvoria pár, všetci si všímame Louisovej prítulnosti. Je k nej tak milý a pozorný a naozaj je na nich pekný pohľad.

„A keďže ja som na tom minulom nebol, tak na tento pôjdem," ozval sa Joshua a nahodil ten svoj typický žiarivý úsmev.

„A čo ty Tara? Pôjdeš?" Sophia uprela zrak na mňa. Zmeravela som. Vedela som, že tam bude Zayn a naozaj som sa necítila na stretnutie s ním. Vlastne v poslednej dobe som sa necítila na nič. V mojej hlave bol čistý zmätok a neskutočný bordel. Nemala som chuť ísť na zápas a vidieť Zayna. Bol by tam síce aj môj brat a chcela by som ho vidieť, no nie na zápase.

„Myslím, že to nie je dobrý nápad," pokrútila som hlavou. Sophia si povzdychla a Josh s Louisom sa pustili znova do svojho jedla.

„Ja chápem, že sa nechceš stretnúť so Zaynom, no nemala by si si odopierať chodiť von," poradila mi Eleanor.

„Nie je to len kvôli nemu. Nie je mi nejako dobre. Myslím, že ostanem doma. Vy pokojne choďte a zabavte sa," silene som sa na nich usmiala.

„Tebe je v posledných dňoch stále nejako divne," poznamenal Josh a premeral si ma.

„Mám zlé obdobie," vysvetlila som, no on na mňa len pochybovačne pozeral.

„No len sme si mysleli, že by ti to urobilo dobre Tara. Vyjsť si von s priateľmi. Sme priatelia alebo nie?" opýtala sa Soph aj som šokovane pootvorila pery. Čo ju to napadlo za otázku?

„Isteže sme priatelia! Mám vás neskutočne rada ľudia, no teraz ozaj potrebujem byť sama a veľa premýšľať," vysvetlila som im.

„Ako tvoji priatelia by sme mohli vedieť nad čím chceš toľko premýšľať," povedal Louis s plnými ústami zeleninového šalátu, za čo na neho El zagánila.

„Neskôr sa to dozviete." Postavila som sa od stola a vzala do rúk tácku s mojim obedom, ktorého som sa ani nedotkla.

„Nič si nezjedla Tara. Už zase." Josh na mňa pohoršene pozeral.

„Nie som hladná," jednoducho som vysvetlila a odkráčala od nich. Harry dnes nie je v práci. Ani včera nebol a dokonca ani predvčerom, dva dni predtým taktiež nie. Netuším kde je a nie som vôbec pokojná, pretože sa mi ani len neozval. Ashley tu takisto nie je. Namiesto nej sedí za jej stolom staršia pani s vlasmi čiernymi ako uhoľ. S hlavou plnou myšlienok na Harryho a jeho momentálnou polohou, som kráčala hore schodmi. Nerozumela som, prečo sa mi neozval. Prečo mi nedal vedieť, že nebude v práci, prečo mi neodpovedal kde je? Je to riaditeľ a nemá najmenší dôvod sa mi spovedať, no aj tak mi mohol dať vedieť. Keď tu nebol, cítila som sa zvláštne a uvedomovala som si akýsi pocit nedostatku. Iste je to len preto, že som zvyknutá na jeho prítomnosť a teraz odrazu len tak zmizol a nedal mi nič vedieť. No každopádne, hneď ako sa objaví, tak mu to vytmavím.

***

Otvorila som dvere od kancelárie a šokovane som ostala stáť vo dverách, keď som videla Harryho a Ashley, ako sa smejú a veselo o niečom hovoria. Nie sú nejako blízko pri sebe? A prečo toľko zábavy a úsmevov?

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now