evliliğe doğru

3.9K 211 46

Medya: Arel ve Rüzgar

Arkadaşlar yanımda olan herkese gerçekten çok teşekkür ederim.

sude7600

EdanurClskn5

nicksiz_benaq

VygutrefkhHffdsvfj

damla_1020gur

Bu bölümü yanımda olduğunuz için size ithaf ediyorum canlarım. Teşekkür ederim.

Ayrıca arkadaşlar ikinci yazar kitabı düzenlemeye alma taraftarı değil. Bu yüzden kitap düzenlemeye alınmayacak :)

Keyifli okumalarr:):):):);)

Rüzgar'dan

Annemin uyarısına tabii ki uymayacaktım. Ayaz benimle aylardır uğraşıp dün de alay ettiği derslerimle birlikte hepsinin hesabını kesecektim. Ama şimdi toprlanmam için dinlenmem lazım.

Ben uykumla derinden aşk yaşarken odamın kapısı açıldı ve annemin çığlık atması bir oldu. İrkilerek uyandım. Ama bunun sonucu dört kişilik yatağımdan düşmeme neden oldu. Kızlarla olan evimize gitmiyordum. Annem hamileydi ve ben kardeşimle birlikte büyümek istiyordum. Gün gün belli olmasını, tekme atmasını...

Neyse...

"Rüzgar, kalk çabuk. Hadi. Daha düğün alışverişine, nişan alışverişi vs. vs. Rüzgar! Kalk dedim sana. Hamile halimle peşinden dolandırma beni" deyip odadan çıkan hamile anneme şaşkınlıkla baktım. Sonra kafama dank eden şeyle gözlerim kocaman açıldı. Arel'le evleniyordum!
Mutlulukla yataktan kalktım ve hızlıca kıuafetlerimi giyindim. Havalar soğuk olduğu için siyah yünlü kazak ve siyah mont, altına da asker yeşili bir kot pantolon ve yine asker yeşili bilekten bot. Yeşil bir bere. Kombinimi tamamlayarak odadan koşarcasına çıktım.

Kızlar ve anneleri de buradaydı. Gamze'ye baktığımda yüzü asıktı. Ama Su neşeliydi. Sanırım Gamze'yle Ayaz benim yüzümden tartışmışlardı. Ah be kardeşim ne var tartışacak? Neyse bununla bir konuşma yapmayı aklıma not ettim ve gidip güzel kadınları bir bir öptüm.

***********

"Kadınlar, anneler! Lütfen biraz ara verelim ya! Ayaklarım koptu. Hem anneciğim sen acıkmışsındır." dediğim anda bir an annemin gözünde yemek resimleri sırasıyla geçti. Yemin ederim.

"Immm, çok acıkmışım. Ayol buranın yemekleri ne kadar da leziz." diyen anneme gülümseyerek baktım. Masayı sildi süpürdü. Hâlâ da yemeye devam ediyor.

Gamze'ye

"Ne oldu? Sakın benim yüzümden tartıştık demeyin?" dedim kesin bir sesle. Derin bir nefes aldı.

"Ya ona neden senden haz etmediğini sordum. Abuk sabuk konuştu. Hadi bunu geçtim. Üç gün önceki kavganızda neden gavura saldırır gibi sana saldırdığını sordum. Hakettiğini söyledi. Ben de " ne o yoksa haklı olduğunda bana da mı vuracaksın?' dedim. ' ne alaka? Ben sana aşığım' falan filan dedi. Ben de ' bundan sonra bir daha böyle bir şey yaparsa onunla fena halde küseceğimi söyledim. Hem her şeyden önce sen bir kızsın. Kadına kalkan eller kırılsın inşallah." dedi.SEVGİLİ ÖĞRETMENİMBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!