1

47 6 4


Pamatuji na dobu, když jsme se seznámili. Bylo to na horách v prvním ročníku. Do té doby jsme ani jeden o tom druhém skoro netušili, ale ten týden změnil všechno. 

Vždycky jsem se považovala za tu věrnou, která by nikomu nic neudělala a umí se skvěle ovládat, ale tys mi ukázal opak. Byla jsem zadaná, odmítala jsem dokonce hrát některé hry ve večerním programu, při kterém by se mohlo stát, že by se mě jiný kluk jen dotkl.

Začalo to nevinně. Padesát odstínů šedi. Kvůli tomu filmu jsem přišla na večerní program o dvě minuty později, i když jsem původně neměla v plánu dojít vůbec. Jak to už bývá, učitelé se vždy cítili strašně důležití, a tak nějak se vyžívali v tom, že můžou zadávat pravidla a říkat si podmínky. Ten večer jsme byli čtyři co jsme došli pozdě. Moji dva spolužáci, já a ty. 

Jak už to tak bývá, dostali jsme trest. Ráno jsme všichni museli jít a umýt místnost, kde se nechávaly lyže a boty. Nádhera. 

Tři kluci a já jediná holka. Nejsem si jistá, ale zdá se mi, že jste byli dokonce všichni z jednoho pokoje. A jak se dalo očekávat, tak jste si mysleli, že všechnu práci za vás udělám já. Moc dobře si pamatuji, jak jsem založila ruce v gestu, napovídajícím, že tak lehce to nepůjde a nehnula jsem ani prstem.

Neměl jsi mě rád a já neměla ráda tebe. 

Nebylo na výběr, a tak jsme tam přece jen nakonec všichni společně umyli tu neskutečně zablácenou podlahu a měli jsme pokoj. Dál už nebudu říkat, co se tam dělo. Přece jen hory nejsou vůbec důležité. Jen my dva.

Byl večer a učitelé byli opilí. Všem bylo jasné, že dnes kontrolovat pokoje nebudou, a tak jsem přišla s noťasem k vám na pokoj, kde jsme se všichni dívali na horor. Tys měl postel na zemi, byla to jen přistýlka a také jediné místo, kam jsem si mohla lehnout k filmu i já, abychom všichni viděli. Tak jsem to udělala. Byl jsi tam taky, hned vedle mě. Když jsem se na chvíli zvedla, položil jsi ruku na mé místo a já znervózněla. 

Mám si na tu ruku lehnout? Je to snad nějaká nabídka? A tak jsem si lehla.

ŽárliváPřečti si tento příběh ZDARMA!