Byla poslední hodina školy a my měli biologii. Učitelka celou hodinu něco vykládala o lidském těle, když zazvonil zvonek všichni se chtěli rozutéct, protože byl pátek. Učitelka ale najednou zakřičela ať se všichni vrátí na svá místa, že nám rozdělí s kým budeme dělat nějaký projekt. Doufala jsem že budu ve dvojici se svojí nejlepší kamarádkou Kylie Benson. Učitelka, ale řekla něco co by mě v životě nenapadlo. „A... Mack Bakker bude s Mendesem." oba dva jsme se na sebe podívali výrazem "děláš si ze mě prdel?". Hned jsem zareagovala, zvedla jsem ruku a zeptala se „Paní učitelko? Nemůžu být ve dvojici prosím s Kylie?" podívala se na mě podrážděným pohledem „Ne nemůžeš, slečna Benson je už ve dvojici s Carpenterem." obrátila jsem oči v sloup a koukla se na Mendese ten udělal to samé. „Projekty odevzdáte hned v pondělí." řekla a pustila nás domů.

Naštvaně jsem si naházela věci do tašky a šla za Kylie „O můj bože ta učitelka to snad udělala schválně."
řekla jsem když jsme vyšli ze školy. Kylie se zasmála a odpověděla „Možná jo." nechápavě jsem se na ni podívala a taky se zasmála.

Proti nám šel Shawn a ta jeho parta - Aaron Carpenter, Nash Grier a Cameron Dallas. Shawn do mě vrazil ramenem a šeptl „Až to doděláš, přines mi to ukázat." a začal odcházet. Zařvala jsem „Ty ten projekt se mnou uděláš a nikdo se tě na to neptá!" otočil se „Jo, tak mi ho pak přijď ukázat.". To mě naštvalo a myslela jsem si že už se neudržím. Kylie se vedle mě potichu chichotala a já zakřičela nazpět „Zapomeň. Jseš kretén Mendesi!". Na to jsme se s Kylie otočily a šly pryč a Shawn ještě něco křičel ale to jsme už neslyšely.

Rozhodly jsme se že se cestou domů stavíme ve Starbucks, kam chodíme skoro každý pátek. Objednaly jsme si karamelové frappuccino a sedly si ke stolu u okna. Povídaly jsme si tak nějak o všem možném, když najednou vešla do dveří Nicolette -  Shawnova holka, kapitánka roztleskávaček a nejpopulárnější holka na škole. Ihned si nás všimla a přišla k nám „Ahoj Mack, slyšela jsem, že děláš projekt s mým klukem." obrátila jsem oči v sloup „No a?" popošla ke mně blíž „Dávej si bacha, Shawn je můj!" mrkla na nás a odešla. Její deseti cenrimetrové podpatky klapaly o zem, každým krokem co udělala. Nechápavě jsem se podívala na Kylie „Chápeš co to mělo znamenat?" Kylie si usrkla ze svého frappuccina „Třeba si myslí, že se ti Shawn líbí nebo naopak." zakroutila jsem hlavou „Cože? já a Shawn v žádném případě.". Dopily jsme svá frappuccina a vydaly se každá domů.

Pozn. autorek: Toto je náš první příběh, takže na to berte ohled. Doufáme, že se vám bude líbit:)

Shut up, Mendes!Přečti si tento příběh ZDARMA!