one - hundred - seven - i will never.

2.7K 224 2

Harry okamžitě stáhl mé šedé šaty z mého těla a viděl má nahá prsa. Okamžitě mě dlouze políbil a jemně jezdil prsty prohlubní mezi mými prsy. Usmála jsem se do polibku, Harry jen obkroužil ukazováčkem mou bradavku a poté ji vzal mezi své dva prsty, jemně ji mazlil a mačkal.

"Proboha, už mě ošukej," vydala jsem ze sebe a nechala Harryho, aby mi stáhl mé drahé  mokré krajkované kalhotky. 

Uchechtl se do mých úst a já jen zasténala, když mě přimáčkl ke zdi.

"Chceš to takhle?" zeptala jsem se ho a zakousla se do jeho rtu.

"Jo, je to tak sexy. Jen mě nech vzít si tě do náruče."

Chytil mě za boky a vyzvedl mě tak, jako bych nic nevážila. Omotala jsem své nohy okolo jeho pasu a rukama jsem se chytila jeho statných ramenou, byla jsem uvízlá mezi zdí a Harrym. 

"Jsem moc těžká," zamumlala jsem do jeho rtů.

"Nejsi," jemně zašeptal do mých rtů a políbil mě na šíji, potom jen vzal do ruky svůj penis a nasměroval ho k mému vchodu předtím, než jsem se začala opatrně snižovat a dosedla na něj celá. "Bože, jsi tak uzoučká."

Harry se ze mě vysunul a pak přirazil zpátky tak tvrdě, zakňučela jsem - trochu mě to bolelo, šukali jsme teď skoro pořád a dnes dopoledne to bylo tak tvrdé, bolelo mě to uvnitř a chvilkami jsem dokonce sténala bolestí - bylo to tak tvrdé a já byla tak přecitlivělá - nemohla jsem to vzít, ale také jsem to nemohla říct Harrymu - tolik se mu to líbilo a já jsem ho viděla tak uvolněného, jeho tvář byla zkřivená slastí a já to tak chtěla nechat.

Chytil mě za boky a drtil je, držel si mě na místě a tvrdě a rychle do mě narážel, plakala jsem a kousala si svůj spodní ret, ze kterého mi brzy začala téct krev. Zacpala jsem si pusu, bylo to tak surové a tvrdé a to všechno. Harry zasahoval všechna nervová zakončení, která měl zasahovat a ze mě se stalo jen malé křičící klubko.

"Nezacpávej si pusu, zlato," zašeptal Harry a oddělal mou ruku. "Chci, aby Louis slyšel, jak moc dobře tě šukám."

A já to jen nemohla pobrat, když mě vzal a tvrdě mě položil na postel, nalehl si na mě a hluboce mě políbil. Nešlo to. Chytila jsem se jeho zad a Harry mě jen posunul pár centimetrů dopředu, než se do mě zase dostal a já hlasitě zakňučela, zabořila jsem hlavu do jamky mezi jeho krkem a ramenem, sténala jsem a plakala.

Přitáhla jsem si ho k sobě blíže, jako kdyby byl konec světa, držela jsem ho u sebe a odmítala ho pustit. 

"Stalo se něco, Bexley?" zašeptal do mého ucha, když si všiml mého křečovitého stisku.

"J - Já jen -" snažila jsem se něco říct. "Omlouvám se, ale - trochu mě to bolí."

"Co tě bolí, miláčku?" zeptal se mě a pohladil mě po tváři, políbil mě na rty.

"Bolí mě to uvnitř, možná - možná je to až moc tvrdě, omlouvám se," zamumlala jsem. "Můžu ti vykouřit, chceš?"

"Nechtěl jsem své princezně ublížit."

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now