Eren Rüzgar'ın peşinde

3.4K 111 10

Medya: Rüzgar ve Arel

Arkadaşlar yanımda olan kitaba her türlü destek veren herkese çok teşekkür ederim.

Ilayda2Atay

EsraBeenk

derinmelisdeniz

2856gamze

beyzanurk101

Bu bölüm;yukarıda kitaba her türlü destek verenlere ithafımdır:););))

Keyifli okumalar;); )))

Rüzgar'dan

Arel kafasıyla 'ne oldu' hareketi yapınca bozuntuya vermeden 'yok bir şey' anlamında kafamı dasalladım. Bu işi kendim halletmeliydim. Eren sosyal medyada fotoğraflarımızı birleştirip bizim sevgili olduğumuzu ilan etmiş. Evet! Eren de mafya çocuğuydu. Onun böyle yapması hiç iyi olmadı.Arel de sonra anlatacağımı varsayıp tekrar karneleri vermek için isimleri söylemeye başladı."Kızlar hiç dert etmeyin. Onunla konuşup halledeceğim. Neyse. Ondan önce Ayaz'la hesabım var. " dedim. İyi bir dayağı hak etmişti.


"Sıraya gir Rüzgar'ım. Çünkü ilk ben göreceğim hesabını. " diyen Gamze'ydi.


"Gamze, aranızı benim yüzümden bozma. Ben halledeceğim. " dedim. İlk başta itiraz etse de sonra kabul etti.


*******************


Karneleri almıştık. Şimdi de sıradaydık. Bir ay sonra YGS vardı. Ne kadar derslerden kalmış olsam da konularımı tamamlamıştım. Birçok test çözmüştüm. Ama karnelere notlar zaten girmişti o yüzden hep kırıklarım vardı.


Sırada donma aşamsına gelmiştim. Hava çok soğuktu ama cânım müdürümüz (!) nutuk çekiyordu. Daha fazla dayanamadım ve


"Hocam, nutkunuzu sonra çekersiniz. Donduk burada. Hayır yani, bu konuşmayı yapmak için kaç sayfa yazı yazdınız acaba? " dedim ve beklemeye başladım. Aslında giderdim ama İstiklâl Marşı'nı okumamıştık daha.


Müdür bu laflarımdan sonra sinirlenmişti ama blr şey diyemedi. Neden? Çünkü benim kim olduğumu biliyor kerata.


Lafı fazla (!) uzatmadı ve marşı söylemek için komut verdi. Herkes arabasıyla giderken - burslular hariç- ben de arabama binmek için kızlardan ayrıldım. Hızlıca içeri girip kapıyı kapattım ve klimayı açtım. Bedenim rahatlarken arabayı çalıştırmak içim hareketlendim. Birden kapımın açılmasıyla bakışlarım yan tarafa döndü. Gelen kişiyi görünce şok oldum. Eren'in burada ne işi vardı? Bakışlarım okulun çıkışına dönerken korumaların olmadığını gördüm. Bakışlarım tekrar Eren'i bulurken o konuşmaya başlamıştı bile.


"Yeniden görüşmek ne güzel değil mi sevgilim? " gözlerimi birkaç saniye yumdum ve geri açtım. Sinirlenmemeliydim.


"Ne işin var senin burada? Sen yurdışında değil miydin? " dedim sinirle. Evet! Şu andan itibaren sinirlerime hakim olmakta güçlük çekiyordum. Verdiği sözü tutmamıştı


"Gitmedim, gidemedim. Senin için. Sana aşığım. Bunu anlamayacak ve göremeyecek kadar kör müsün? " diye bağırınca


"Kime bağırdığını unutma! " bu sefer bağırma sırası bendeydi. Arabanın arka kapısı açılınca dikiz aynasından gelene baktım. Arel'di gelen.


SEVGİLİ ÖĞRETMENİMBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!