365/17 - 211 - MR.UNIVERSE

23 1 0
                         

30.ČERVENCE 2017 - MR.UNIVERSE

Zní to až neuveřitelně

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Zní to až neuveřitelně. Možná i nepochopitelně. Ano, i on stárne...

Coby dítě, jsem s ním vyrůstal. Když mi bylo osm a jemu pětatřicet natočil svůj průlomový film. Hrál barbara divokého vzezření a jeho svaly hrály koncert opravdu neskutečný.

Dodnes si vzpomínám, když jsem poprvé film Barbar Conan viděl, nemohl jsem uvěřit svým očím, že může mít někdo tak osvalené tělo. Mne posilovna nikdy zvlášť nelákala a ani moje hokejová minulost nebyla na svalové hmotě založena.

A jakkoliv jsem nikdy ani moc pochopení pro lamače činek a silového zápolení neměl a možná i k tomu všemu hleděl spíše s despektem, tak právě tento rodák z rakouského Štýrského Hradce mne uhranul.

Možná to byl styl filmů, ale nemohl jsem mu upřít, že mu roli drsňáka prostě věřím. I ten Terminátor jakoby byl v celé té zlounské roli přeci jen něčím obdivuhodný. A tomuto pocitu jakoby podlehli i autoři, když ho od druhého dílu situovali do role Terminátora ochránce a pozitivního hrdiny.

Tak jo, dámy a pánové, dnes slaví své sedmdesátiny svalovec na planetě nevídaný, kdysi Mr.Universe a posléze i "halyvůdská" legenda - zkrátka ARNOLD SCHWARZENEGGER!

Jo a nezapomeňte, letos má mít premiéru Terminátor 6, tak na zdraví Árnie ;)

365/17 aneb 201 a dalšíZde žijí příběhy. Začni objevovat