Minulý díl:

Kývla jsem a stoupla si. Po mně šel Seth. "Kam to chceš?" zasmál se. "Na rameno. A velkým."

Řekl s klidem a uvelebil se. Párkrát se mu tvář zkřivila nad tím, jak ho to zřejmě bolelo, jinak měl kamenný váraz. Dívala jsem se, co mu tam píše a málem jsem odpadla. 

Na rameni měl napsané Rose, ale bylo to tak krásné, až se mi nechtělo věřit, že on je vlastně můj nepřítel než přítel. "Díky," pověděl stroze, vstal, vzal mě za ruku a táhl ven z toho studia.

Celou cestu jsem pozorovala obrázek na levém palci. 'Teď jsem vážně jenom jeho?' problesklo mi hlavou.

_________

 V jeho domě jsme byli do chvilky. Na nic jsem nečekala a utíkala do pokoje. Cestou jsem nechtěně vrazila do Liama. "Bože! Kde máš oči?" utrousil nepříjemnou poznámku a odešel.

Jenom jsem prootočila očima a vešla do oné místnosti. Svlaila jsem se na postel a z ničeho nic se rozbrečela. "Můžu vědět, co jsem komu provedla tak strašného, že mě Bůh trestá? Pokud vím, tak jsem nikomu neublížila. A jestli se počítají kluci, které jsem na univerzitě odmítla, tak se omlouvám, ale oni prostě nejsou můj typ anebo jsou to jenom kamarádi," šeptala jsem.

Kdosi zaklepal na dveře. "Dále," zachrptěla jsem. Dovnitř vešla Perrie. Než jsem stačila cokoli říct, dala si ukazováček na rty. Pochopila jsem, že mám být potichu.

"Zayn neví, že jsem tady," šeptla, když si sedla ke mně. "Ty jsi plakala?" podívala se na mě soucitně. Jen jsem němě přikývla. "Neboj se, co nejdříve si zvykneš," pohladila mě po paži.

"Ale já to nechápu, Perrie. Vždyť jsem nikomu nic neudělala, tak proč?" zeptala jsem se jí plačtivým hlasem. "Buď v klidu. Ani já, ani El jsme nikomu nic neudělaly a kde teď jsme?" pokrčila rameny. "Za chvilku už budu muset jít. Jen jsem ti chtěla říct, že se nemusíš bát. Asi jsem ti to už jednou řekla, ale musíš tomu dát čas. Vem si, Zayn je třetí nejnebezpečnější muž v Sethově bandě. První je,  samozřejmě, Seth, pak Liam, a pak Zayn. Dál už nevím, jaké mají pořadí. Ale podívej se na nás. Z nenávisti vyšla na povrch láska," mile se usmála.

"Teď mi určitě řekneš, že Zayn je Zayn a Seth je Seth. Ano, je to pravda a i když jsou odlišné osoby, duší jsou stejní, věř mi."

"Věřím ti," usmála jsem se na ni. "To jsem ráda," opětovala mi úsměv, "už budu muset jít, řekla jsem, že jsem šla jen na záchod. Tak dobrou," objala mě a potichu odešla. 

Povzdechla jsem si a znovu si lehla. Kéž bych měla svojí koupelnu, to bych pak nemusela chodit přes chodbu. Potom mi došlo, že jsem si pokoj ještě pořádně neprohlédla. Postel byla velmi široká a vysoká, s nebesy. Samozřejmě, byla ze dřeva. Vedle postele stály noční stolky a na nich lapičky a všelijaké kravinky. Oproti postele vyselo obrovské zrcadlo, které se táhlo přes polovinu stěny. Kolem něj byl olemovaný břečťan. Vpravo byly 2 okna s velkým parapetem, takže jsem si na něj klidně mohla sednout. Bylo tu i několik dveří. Přesněji 3, což je na pokoj celkem dost.

Otevřela jsem jedny a oči mi málem vypadly z důlků. Byl to botník. Hodně velký botník. Pyšnily se tam boty od Prady, Jimmyho Chooa (nevím, jak se to jméno skloňuje :D), Salvatora Ferragama, Manola Blahnika a mnoho dalších.

Zavřela jsem je a přesunula jsem se ke druhým dveřím. Z tama na mě vykoukly né moc levné šaty a všelijaké oblečení. Čili šatna. Natáhla jsem se pro nějaké šaty a zjisitila, že je od.... Coco Channel?!

Dech se mi zasekl a já hodnou chvíli zírala na ony šaty. Já právě držela v rukou šaty od Coco Channel! Pomalu jsem je vrátila zpátky na své místo a zase dveře zavřela.

Už zbývaly jen poslední. Zhluboka jsem se nadechla, vzala za kliku a otevřela je. Byla to koupelna. Pro sebe jsem se usmála. Mám vlastní koupelnu, super!

Vešla jsem dovnitř a kochala se tou krásou. Byla zde vana, sprchový kout, umyvadlo, záchod a což jsem se divila, tak i velká rohová vana. Koupelna byla sladěna do tří barev; bílá, černá, červená.

Na nic jsem nečekala, pustila jsem vodu a vyslékla se. Sundala jsem si doplňky, které jsem odložila na stolek a vlezla do vany. Bylo mi jedno, kolik vody budu mít. Vždyť já to neplatím a Seth vypadá na to, že toto je pro něj maličkost. Natáhla jsem se pro pěnu a nalila ji do vody.

Párkrát jsem zapohybovala rukou, aby se ta pěna vážně vytvořila a poté se uvolnila. Bylo to tak fajn, po dnešním dni. Pohled mi opět skončil na tetování. Povzdechla jsem si a ruku schovala. Teď budu odpočívat a odmítám se něčím zabívat.

Somebody's pov:

Sledoval jsem jí, jak si prohlížela svůj botník, šatnu a koupelnu. Tam zůstala, tak jsem se přiblížil ke dveřím. Prohlížel jsem si jí ze zadu a usmál se. Byla tak nádherná!

Z ničeho nic se sklonila a pustila vodu. 'Jde se koupat,' problésklo mi hlavou. Ani to mě ale nedonutilo jít pryč. Spíše mě to donutilo zůstat. Ladnými pohyby ze sebe sunadala oblečení a její dokonalé tělo, které jsem viděl jen vzadu, zmizelo pod vodní hladinou.

Vzala si do ruky tubu s pěnou a trochu si nalila do vody. Párkrát zašplouchala a pěna se vytvořila. Pak zvedla levou ruku. Věděl jsem, na co se dívá. Měla tam tetování. Sklopil jsem pohled a povzdechl si. Nebude lehké, ji dostat, ale já vím, že to zvládnu. Musím!

 

Taak! Máme tu "vetřelce" :D Tenhle díl je tak trochu o ničem, ale jednou to tak taky musí být :) Snad se líbilo a budete hodnitit či komentovat :) TessMalik xx 

Secret Love (CZ Fan Fiction!)Přečti si tento příběh ZDARMA!