Chapter 36

22.8K 781 50

Kúpeľnou sa rozliehal zvuk tečúcej vody a ja som len stála a sledovala ako sa celá zapĺňa parou. Harry sedel na vani z bieleho mramoru a nastavoval vhodnú teplotu vody. Trval na tom, že mi pripraví kúpeľ a ja som len postávala uprostred stále v premočených veciach. Harry vzal do rúk fialovú tubu a kúsok z obsahu vylial do vody. Zaujato som pozerala na jeho pohyby, ktoré vykonával a uvedomila som si, že sa usmievam. Sledovala som ako sa na vode, ktorá bola už takmer po okraj rohovej vane, tvorila pena. Zastavil vodu a otočil sa na mňa. Pousmial sa a pomaly kráčal ku mne. Sledovala som jeho usmiatu tvár a nevedela sa vynadívať na tie jamky na lícach. Vždy ma priťahovali.

,,Smiem?" opýtal sa a ucítila som, ako sa oboma rukami dotkol lemu môjho trička. Chce ma vyzliecť? Automaticky som prikývla. Čo? Ako to, že mu to dovolím? Mám pocit, že to ani neviem ovládať. Moje telo si robí čo chce a ja začínam mať pocit, že chce, aby sa ho Harry dotýkal. Ako náhle som sa prebrala z mojich myšlienok, tričko mi už vyťahoval hore. Zdvihla som ruky hore a on mi ho prevliekol cez hlavu. Bolo celé mokré a ja som sa cítila trochu lepšie, keď mi nemrazilo telo. Nechal ho spadnúť na zem a ruky premiestnil k nohaviciam. Uchopil gombík a rozopol ho. Následne zips a opatrne mi ich začala sťahovať z bedier. Išlo to ťažšie, keďže na mne boli nalepené a ešte k tomu úzke. Sťahoval ich dole počas čoho si kľakol predo mňa a uchopil ma pod záhybom v kolene. Nadvihol mi nohu, vyvliekol mi jednu nohavicu a potom druhú na ľavej nohe. Postavil sa a zapozeral sa na mňa.

,,Nebudem sa dívať," prehovoril a ucítila som, ako ma pohladil na predlaktí. Prebehli mnou zimomriavky, tento krát nie pre zimu, ale pre jeho nežný dotyk. Oddialil sa odo mňa, pričom mi pomaly púšťal ruku a otočil sa mi chrbtom. Z nejakého dôvodu som sa necítila nepríjemne, keď tu bol. Neprekážal mi tu a vlastne som nechcela, aby odišiel. Sledovala som jeho mohutnú postavu, ako stojí mne otočená chrbtom. Usmiala som sa a začala si dávať dole podprsenku, po ktorej išli dole nohavičky. Venovala som krátky pohľad stále otočenému Harrynu a potom prešla k vani. Vložila som jednu nohu do vane a strhla sa kvôli horúcej vode. Bolo to príjemné vzhľadom k tomu, že mi bola zima. Keď som bola celým telom vo vani bez váhania som sa posadila do vane a moje telo sa stratilo pod vodou a penou na hladine. Pena mi siahala po kľúčne kosti a ja som zhlboka vydýchla, pre príjemný teplý pocit sužujúc moje telo.

,,Môžeš sa otočiť" povedala som s úsmevom a Harry sa pomaly otočil. Zrakom zotrval na mne a usmial sa. Reakcia môjho tela na seba nenechala dlho čakať, keď jeho úsmev mi spôsobil príjemný pocit v pod brušku. Prichádzal ku vani, pred ktorú si kľakol a obe ruky položil na kraj vane. Oprel si bradu o ruky a díval sa na mňa. Sledovala som ho a on sa usmial.

,,Chceš niečo vedieť?" opýtal sa, pričom prstom na ruky kreslil do peny. Prikývla som a jeho úsmev sa rozšíril.

,,Bojujem sám so sebou, aby som tam k tebe nevliezol a neurobil niečo nekalé," žmurkol na mňa a ja som sa zachichotala. Priblížila som sa k stene vani a položila lakeť na jej kraj. Hlavu som si oprela o ruku a pozerala na Harryho. Bavilo ma sa na neho dívať. Jedna jeho ruka sa presunula k mojej tvári a prstami mi prešiel po líci.

,,Mám ťa chuť pobozkať," oznámil mi a doširoka sa usmial. Roztomilý. Bez váhania som sa k nemu nahla a on urobil to isté. Spojil naše pery do bozku, pričom ma rukou držal za zátylok. Jemné zahryznutie do pery vyslalo šok do celého môjho tela a prisahám, že sa mi husia koža spravila aj vo vlasoch. Pokračoval v bozkávaní mojich pier a ruka mi automaticky putovala k jeho tvári. Pokračovala som ňou do vlasov a zovrela ich v dlani. S Harrym sa momentálne správame akoby sme tvorili pár, no nie je to tak. Vlastne som netušila, čo presne s Harrym sme. No páčilo sa mi to! Milovala som to príjemné teplo, ktoré mi obaľovalo pery, keď ma bozkával. Milovala som, keď mi jazykom prechádzal po perách. Inak povedané. Milujem bozkávanie s Harrym! Vydýchol mi do úst, keď som ho jemne zaťahala za vlasy. Na pery sa mi pritlačil ešte viac, pričom ma oboma rukami chytil za tvár. Usmiala som do bozku a on sa po chvíli odtiahol. Otvorila som oči a uvidela ako ich má on neustále zavreté.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now