38. Bölüm

Selamlar arkadaşlar. Boğucu bir bölüm oldu ama Aras bu bitches kardjskdk. İçime sinmeyen derste yazılan bir bölümdü bu ya...

Neyse siz okuyun yb yazmaya gidiyorum Cehennem'e :* Ona da ilgi gösterenler harikasınız!!! ♡

Neyse bölüm sonunda sorum olacak cevapsız bırakmayın lütfen. Öptümmm ;** multi çok tatlı değil mi? Elimden çıkmadı izi hala aq. Yazan kendini biliyor belasını sikicem onun :):)):):)

Not, multi yollarsanız çıldırırım!! :D ♥

(ARAS)

Siktiğimin dünyasında nefes alınan her dakika boşa geçmiş gibi hissedilebilir miydi?

Hayır, bazen oğlum ergen değilsin artık kabullen bunu böyle triplere girme diyordum kendime ama yok yani bu öyle bir şey değildi.

Gayet temizde bir çocuktum hani bunları hakedecek ne yapmıştım bilmiyorum ki...

Biz erkekler için klastır mesela kızlar üzerine iddiaya girmek ki onu bile yapmayacak kadar dürüst bir çocuktum. Girmeyeceğimden değil işte Ada vardı. Ağzımı merdaneyle sikerdi.

Ben bu kadar mükemmel bir insanken Allah (c.c) beni neden böyle bir kokoşla sınardı.

Yağmur yanımda kelimenin tam anlamıyla uğuldarken arabayı babamın rezervasyon yaptırdığı restaurantın önüne park ettim. Abi moralim eşek gibi bozuktu işte Ada'yla değil de şu kızla olduğum için. Kız kızdır nefes alsın yeter demiyordun işte. Biz erkeklerde seviyorduk. (Tamam bazı hemcinsim hırdolar diyordu ama kızlar lütfen... Bana bakar mısınız!?)

Tamam doğrudur en küçük bir kelimede -ki bu olay genelde yedi saniyede bir oluyor, evet- aklım oralara kayıyordu ama bir başkası değil hayalimdeki kadın Ada'ydı. Yağmur'u öyle bir pozisyonda düşünmek sadece tiksindiriyordu beni. Vücudumun farklı reaksiyonlar vermesi aklımı, kalbimi yönlendiremezdi en nihayetinde.

Kısacası biz erkekler çok pis varlıklardık ve aklı olan hiç bir kızın bir erkekle herhangi bir ortamda yanlız kalmaması gerektiği bir doğruydu.

Not, ben hariç.

Düzeltiyorum, Yağmur dışında herhangi bir kızın. Zira ben onda bana tecavüz edebilme potansiyelini görüyordum.

"Aşkom gecenin sonunda bana evlenme falan teklif edeceksen şimdiden söyle çünkü ben sürprizlere gelemem öyle, hazır olmam lazım biliyorsun. Kendimi ona göre şaşırmış numarasına falan hazırlayayım."

Aşkom götüne girsin senin be! Gerçi giren çıkan belli değilde...

Evlilik demişken bak yine aklım kaydı. Nasıl mı kızlar?

İşte size erkek beynindeki evliliğin tanımı; paso pompa.

Umarım bunu her zaman hatırlarsınız çünkü Aras'ından tut Arsız Belasına, istersen oradan Bay Kütük'ten tut Brad Pitt'ine hepimiz aynıydık.

"Yağmur az sus gözünü seveyim,"diye hırladım arabadan inerken. Ama o bana mal mal bakmaya devam edip arabada kalmaya devam etti.

"Insene kızım ne bekliyorsun daha!"diye bağırdım sabırla.

Bana yılışık bir bakış atıp kapısını gösterdi bende hareket çekme dürtümü engelleyip arkamı döndüm ve restaurantın girişine doğru yürümeye başladım. Eğer mevzubahsi geçen Ada olsaydı onu önden yürütüp kalçalarını izlerdim mesela ama Yağmur'un 240 beden silikonlu kalçaları pek bağlamıyordu beni.

Çok değil iki dakika sonra koşa koşa yanıma gelip koluma girdi. Ona sert bir bakış atıp arkama dönmeden arabayı kilitledim ve bunun son olacağına dair yemin ettim.

-Just Friends-Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!