olamaz!

28 2 0

selam ben elisa . 14 yaşında norma lbir ailenin tek kızıyım,mükemmel vicudum veya mavi gözlerim yok .kaverengi gözlü ve siyah saçlıyım . çok güzel bir yaşantım vardı taki annem ölene kadar. zaten babamı kaybetmiştim. gerisi zaten hikayemin ta kendisi.hadi başlayalım.

"anneee karnım çok aç hizmetçiler neredee ?"

A: unuttunmu onlar bu gün izinli bekle ben sana hazırlıyayım :)

"peki teşekkürler anne ben odamdayım."

yavaş yavaş merdivenlerden çıktım ve odama girdim. hala pijamalarımla olduğumu hatırlayıp üstümü değiştirdim. altıma siyah skinny pantolon üstüme ise omzu açık güzel bir bluz giydim. aşağıdan sesler geliyor. çok değişik sesler bunlar bir baksam iyi olur. hemen merdivenlere yöneldim ve kapıyı açık çıktım. mutfağa doğru yöneldim . içeri girdiğimde annemi yerde yatayordu. olamazz.. hemen ambulansı aramalıyım. telefon nerde. kahretsin , ohh buldum. 

"alo ambulansmı'?"

- evet nasıl yardımcı olabiliriz ?

"acil ambulans lazım adres ***** çabuk oluunnn .."

telefonu kapattım ve annem kaldırmaya çalıştım. kahretsin kaldıramıyorum. ağlamakla meşgulüm. heh sesler geliyor . kapı çalıyor.  hemen kapıyı açtım. içeri sedye getirip annemi kaldırdılar ve ambulansa bindik.sesli düşünmeye başladım." anne hayır sen bırakma beni hayatta tek dayanağım sensin. babamdan sonra seni kaldıramam anne ne olursun yalnız bırakma benii." gözyaşlarım sel oldu ve birden kolumda bir acı hissettim. sakinleştirici vuruyorlar sanırım. olamaz gözlerim kapanıyor olamaz olamazz. 

***

uyandığımda beyaz bir odadaydım. içeri hemşire girdi.hemen konuşmaya başladım

" kalkabilirmiyim?"

-evet tabiki 

hemen kalktım ve hemşireye annemin odasını sordum .cevabımı alamadım onun yerine hemşire kafasını yere eğdi. Hayır olamaz hayır hayır.

“söylesene hadi söyle annemin ölmediğini beni beklediğini söyle ne olurrr !”

- b-be-ben ü-üzgü-nü-nüm

“ hayır hayır yalan söylüyorsun !! “

Hemen koşarak hastaneden çıktım. O ölmedi ölemez. Hemen eve koşmaya başladım evet annem mutfakta bana yemek yapıyor bu bir rüya , evet bu bir rüya.

Eve geldiğimde  gördüğüm tek şey boşluktu. Sadece sessiz bir ev.şimdi ne yapacağım benn ? hemen odama çıktım veeeeee

selam ben hatice. işte bu benim ilk hikayem. umarım beğenirsiniz.açıkçası bu hikaye benim kulaklığı takıp müzik dinlerken birden aklıma geldi ve bende yazmaya karar verdim :) :) umarım beğenilir :)

BAŞKAA ?Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!