DEFNE

Eve gelmiştik..Çok yorgundum ve bileklerim acıyordu.Bir hafta raporluydum.Yani bir hafta üniversiteye gitmicektim.Biraz iyi biraz kötüydü..İdil çok kızmıştı.Manyak mısın kızım sen? Delirdin mi? Değer miydi? gibi sözlerde bulundu. Aldırmamıştım bile.O gün uyudum..Sadece uyudum.Şaşırmıştım.Günler sonra uyuyabiliyordum..Tüm yorgunluğumu atmıştım sankii.İçimde bir huzur.Geçici bir huzur..Geçici bir mutluluk.Sus Defne.!Unutmalısın..Derken uyumuşum..--

Sabah ayrı bir enerjiyle kalktım..İdil kahvalıtyı hazırlamıştı;

"Ben çıkıyorum tatlım, üniversiteye gitmem gerek..:))" Hafif bir gülümsemeyle onaylamıştım..Tüm gün evde yalnız olacaktım..Sıkılacağımı şimdiden anlamıştım..Sonra bileklerime baktım. :(( İçimde bir pişmanlık.--Sonra aklıma Berk geldi.Sus Defne.Aaa Yapma kendine şunu! Kahvaltı yapmak istemedim..Odama çıktım.Fotoğraf albümümü alıp fotoğraflara bakmaya başladım..İlk sayfada ablam ve kız kardeşim vardı.--Ağlamaya başlamıştım.Ne kadar özlemiştim onları.Sonra annem.İçimde bir sızı belirdi..Kalbimle birlikte tüm organlarım ağlıyordu sanki.Sonraki sayfada babam--Hayır onu sevmiyordum. Hiç baba sevgisi görmemiştim ki..--İki abim, ablam ve kardeşim..Yaşadığım yerde kız çocukları önemsenmiyordu.Töre.Kan davası! Allah'ım..Ölüm.Şiddet.! Yaşadığım yeri hatırlamıştım..Unuttuğum ailemi.--Aslında unutmamıştım ama unutmak istedim..BERK ! Dördüncü sayfada Berk'in fotoğrafı vardı..Fotoğrafa nefretle baktım..Dakikalarca, saatlerce..Hiç sıkılmadan.Sonra kapının açıldığını duydum.İdil gelmişti galiba.:)

"Hoşgeldin tatlım :) " İdil yorgun bir yüz ifadesiyle;

"Ne yaptın bugün?"

"Hiç..Bara gidelim mi?" Hey Defne ne diyorsun dedim kendime..Bar mı daha önce hiç gitmemiştim..Ama içmek istiyordum..Sarhoş olmak..

"Olur tatlımda ? Sen daha önce hiç gittin mi ?!"

"Aaa..İdil! Lütfen."

"Peki canım.." dedi ve odasına gitti.Bende koşarak odama gittim.Diz üstü askılı bir elbise giydim..Daha sonra aseton ile kırmızı ojeleri sildim..Beyaz ojelerimi sürmeden önce saçlarımı düzleştirdim.İçimde bir heyecan sabırsızlık..İdil'e seslendim..Oda hazırlanmıştı..Benden daha çok şık olduğunu söyleyebilirdim..Ama o daha önce çoğu kez bara gitmiş..Yani biliyor tecrübeli :D

"BİR BARDAK DAHAA..!!" Kaçıncı bardak olduğunu hatırlamıyorum bile..İdil az içmişti.Sarhoş bile değildi yani.. :D

"DEFNEE ! Yeter bu kadar.Eve gidelim hadi.."

"Ohoo..Nereye ya ? Yeni geldik daha..Biraz daha içeyim İdil.."...--

İDİL;

Gitmeliydik artık! O nedenle Defne'yi bile dinlemeden omzundan tuttum.Saçmalamaya başlamıştı..

"Seviiiiiiyorummm..Seviyoooor musuuunn ? BERKKK !! Seeeviyoorumm işşşteee.. ?! Ağlıyoooorummmmm..Gülüüüüyorr musunnn ??"

Hey bu kız ne diyordu..Hafiften acıdım..Biraz da gülmek istedim :D :D Tam kapıdan çıkarken Berk'le karşılaştık..Aaa hayır bu da mı tesadüf ? Defne saçmalamaya devam ediyordu ve Berk'te dediklerini duymuştu..

"Ne işin var burda ? "  Hiç aldırmadan gözlerinin kaçırarak;

"Sanane ! Arkadaşlarla yeni geldik.Defne'yi niye buraya getirdin ?" Defne'ymiş sanki seviyor gibi bide soruyordu..;

"Ne o fahişe sevgilinle mi geldin ?"

"İdil saçmalamayı kes !" Defne ise saçmalamaya devam ediyordu;

"Salak BERKK !! PİŞMAN Olaaacaksınnnn..." Derken Berk'e sarıldı..Allah'ım ne yapıyordu bu kız ! Göz göze geldiler..

"Defne kendine gel." dedim ve sustum..Defne tam o sırada Berk'e tokat attı.Aşağılık pislik!

Ağlamaya başlamıştı sanki...Berk'se tokatın etkisiyle sustu..Ohh.:D İyi olmuştu :D Yorgun bir şekilde eve gittik..Defne'nin saçma sözlerini Yol boyunca duymak zorunda kaldım..Kendimi hatırladım bir an..Cem'i.. Şştt..İDİL ! ßeş ay geçti aradan..

YENİ BÖLÜM İÇİN YORUMLARR ;)))

DAHA UZUN BÖLÜMLER İÇİN :))

Acımasız AşkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!