Kdo tam asi stál... stál tam Deny. Když Dominik otevřel tak Deny jen vykřikl že jsem si hodně rychle pospíšila s tím si najít novýho kluka. "Dominiku jdi prosím zpět k televizi já to tu vyřeším" řekla jsem a dominik jen nahlas rekl "kdyby něco tak zavolej" ... kejvla jsem hlavou a Dominik šel zpět do obývacího pokoje kde jsme se koukali. Stála jsem mezi dveřma a Deny se mi tam omlouval květinama a čokoladou. Jen jsem kývala hlavou protože mě to fakt nezajímalo a pak jsem jen řekla "už si s tim skončil" a zavřela jsem dveře... květiny jsem vyhodila a čokoládu snědla s Dominikem. Ano krmili jsme se navzájem. Vypadal jak debil ale můj. Usla jsem mu na na jeho břiše a on mě celou dobu hladil ve vlasech.. Ráno jsem se vzbudila a jediné co bylo nejhezčí to že Dominik vyšel z koupelny jen v ručníku :O to jeho tělo je prostě bomba. Otevřeli se mi hodně oči a měla jsem je vyvalený a uplne mi zklesla brada.. když mi Dominik na to řekl "zavši tu pusu nebo ti jí zavřu já" přišel ke mně a dal mi sladký polibek možná to bylo něco víc jak polibek. Pak jsem se zvedla a šle se upravit divila jsem se že se mě po ránu nelek protože já jsem se lekla v koupelně sama sebe. Sešla jsem dolů do kuchyne a chtela jsem si udelat jidlo ale Dominik mi vzal mojí ruku a rekl "sedni si sem a jen mě sleduj"... posadila jsem se na barovou stoličku a koukala jak vaří lívance :3 to byl pohled navíc ještě bez trička no kdo by tohle nechtěl? Koukala jsem a zatím co se to dělalo a on někam odešel jsem udělala jahody když mě pak obejmul zezadu a řekl "měla jsi jen sedět" usmála jsem se a tak stál celou dobu za mnou a vařili jsme spolu. Pak jsem si při konci sedla a on mi zavázal oči a že něco hezkého připraví. Seděla jsme na barové stoličce a fakt jsem to nemohla vydržet... 

Dominik: dělal jsem zatím na talíř velké srdce. Do Cece jsem se hodně zamiloval... Dal jsem kolem srdce ještě jahody,borůvky,banán a nejaké to ovoce... polil jsem to čokoládou a dal lívance. V hlavě jsem si říkal jestli jí to snad bude chutnat. Viděl jsem jak čekala co udělám... dal jsem jí pusu a při tom jí rozvazoval šátek z očí. Koukala na mě těma svýma modrýma očima.. jsou fakt krásný. 

Pak jsem před ní dal talíř a znovu jí políbil. 

Cece: byla jsem nervozní a když jsem pocítila jeho rty na mých měla jsem v břichu motýly. Pak přede mě dal talíř a dal mi sladký polibek... koukala jsem na to a řekla jsem "to nemůžu ani sníst je to krásný" objala jsem ho a ještě jednou mu dala pusu. Sedl si vedle me a začal mě krmit... "nejsem malý dítě jíst umím" řekla jsem a začala se smát. "Ale takhle je to víc romantické a chtěl jsem tě překvapit" usmál se a podíval se na mě ... fakt se snažil pomyslela jsem si.  Pošeptala jsem mu "děkuju moc je to krásný" jen se pousmál a dál mě krmil. Dojedli jsme a řekli jsme si že pujdeme na pláž. Vzala jsem si plavky a kratasy. Dominik měl na sobě jen plavky a přes rameno ručník. Přece jen to máme blízko k pláži. 

Keep Calm And Never Give Up ! (cz)Přečti si tento příběh ZDARMA!