Never Again

58 3 1

Volám sa Zoe Dallas, mám 18 a môj život je jedna strata za druhou. Najprv mi zomrela mama keď som mala 14. Môjho otca som nevidela asi 3 roky. Mám dvoch bratou,psa,moje naj kamošky a jedného nepriteľa, ktorý má 6 kamarátov a tí sú jeden krajší ako druhý. A samozrejme je tu môj najlepší kamarát na svete Moose. Obaja milujeme tanec a samozrejme aj robenie problémov. Toto je naše. 

Teraz sedím v aute s Mooseom a Chloe Waglemovou a ideme na jednu párty, ktorá sa usporiadava každý rok. Je totiž halloween. No táto párty je dosť pre mňa a Moosea nepríjemná. Pretože je to párty Zayna a jeho partičky. No museli sme na ňu ísť lebo Chloe chodí s Lukeom. Obaja majú svoju skupinu. Chloe nechcela ísť sama takže sme sa obetovali ako nejaký baránkovia. :D VŠade sa ozývali beaty,hudba a smrdel tu alkohol,pot,zvratky a voňavky dievčat. Všetci stáli v po celom dome na každej skrinke,stole či ba i stoličke. Alkohol tu bol na každom kroku. My s Mooseom sme sa hneď vybrali k baru si dať vodku s ľadom. ,,Ahoj kráska, ako sa dnes máme?" ozval sa za mnou otravný hlas, ktorý patril Zyanovi Malikovi. ,,Miláčik mám sa úžasne a ako ty mamka,ocko,bratia a pes ?" ozvala som sa späť arogantným hlasom. Pozeral sa na mňa pripitím a "zvoddným" pohľadom.,,Nechceš si ísť zatancovať?" Chcela som sa ozvať späť ale Moose ma predbehol. ,,Nie diki Zayn. A teraz opáľ !" Zayn spravil na Moosea ksicht a šiel preč.

Nová story krátka lebo chcem vedieť či vymazať\ nechať ? Poteší vote alebo coment. Smile,love,laugh and be silly teenagers ;). Love ya :) <3

Never AgainRead this story for FREE!