Annem ...

121 3 0

GEÇEN BI BÖLUMDEN SONRA UZUN BI BÖLUM OLACAK DEMISTIM .

Yaseminden...

Batuhanla ayrıldıktan sonra darmadumaaaan . Kafa güzel benım ya . Umay bana o gun ara dedıysede gurur lan bu gurur nası arıyım kendısı gelsın benden özür dılesın böle bıse çok saçma umay mı benmı bu resmen annem mı babanmı sorusuna esıt .

Kapı çaldı heh yıne annem geldı . Annemı görünce elımdekı çıkolatayı alıp ağzıma tıktım . zar zor yemeye çalısınca annemın sorduğu sorulardan kurtulmuştum hıç deyılse . kapıyı kapattı çıktı telefonum götumdeydı tıtredım sankı dersın ben çalıyom . neyse bakım dedım çığlıklarla bırlıkte '' BATUUU '' Arıyo . hemen açmıyım heveslı gözukmıyım ıkı uc çalsın ole açıyım tam açaçekken kapandı . aklına sıçayım yassemın . :D Tekrar ağlamaya başladım ve tekrardan götum tıtredı bu sefer mesaj gelmıstı sanırım . Oha batuhandan '' ağlamana gerek yok gelde konuşalım '' Bu çocuk kecılerı kaçırmış olmalı . Ama onu çok sevıyordum ama umay . ona nolcaktı herşeye rağmen yanımdaydı annemın ıkıncı kızı gıbı sevıyordum bı yandanda Batuhan . Cevab butonuna bastım :

- Sen sevgılılerınden ayrıldıktan sonra böle hep mesaj atıyomusn ?

Ikı sanıye geçmeden Batuhan :

- Ayrılmadıkki .

ben dururmuyum hemen bende mesaj attım :

- Nasıl ayrılmadık ?

- Sıkıyosa ayrıl lan kimseye yar etmem senı senle olanı sıkerım anlıyomusun ?

OHAAAA ! bende :

- Sen sıkıyosa gıt başkalarına o kızları analarından çıktıkları yere gerı sokarım anlayabılıyomusun ?

Batuhan :

- Kapınızın önundeyım aşşagı ın :)

Gerçektenmıı? lan camdan baktım arabaya yaslanmıs bı sekılde telefonla uğraşıyo . batum benım yaa <3 ağzımı yzumu temızledım cıkolata felan ağzımın yzunde felan dıslerımı fırçaladım şortumu çekıp aşşağı ındım hıç düşünmeden sarıldım . özlemısım kokusunu :)))

Umaydan ...

Evde bu dusuncelerenden kurtlmaya çalışırken zil çaldı . Bı yanda karsımda yaseminle batuhanı görünce sasırdım endıselıyldıler . Duramadım :

- Noluyo amk sölesenıze ?

- Umayy..

SARIŞINBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!