BU BÖLÜM BİRAZ KISA OLDU AMA BU HAFTA SINAVLARIM HALA SÜRMEKTE . BU BÖLÜMÜ BİR GEÇİŞ BÖLÜMÜ OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ . UMARIM BEĞENİRSİNİZ . BEĞENİ VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM . İYİ OKUMALAR .

Hilal'in başına bir şey gelirse kendimi asla affetmem. Eğer bugün onunla bulışmasaydık başı da belaya girmeyecekti .

-"Kendini suçlamayı kes artık Mina . Mason onun yanında , ona bir şey olmayacağına emin olabilirsin ." Steven 'ın rahatlamam için söylediği cümle beni daha çok tedirgin etti . Sonuçta Koca Manyak bu ,  ne yapacağı belli olmaz .

BİR DAKİKA . EĞER YAKINDAYSALAR BABAM...

-"Steven babam . Yakındaysalar onu bulma ihtimalleri çok yüksek ." dediğim şeyle ne kadar belli etmemeye çalışsada tedirgin olduğunu anladım .

-"Merak etme babanın başına bir şey gelmeyecek . O knedini koruyabilir meleğim ."

-"Yalan söylüyorsun . Sen de anladın babama bir şey olacak . Ona bir şey olursa dayanamam ben Steven gür yapraklı hayata tutunma dallarımdan bir tanesini daha kaybedemem, bunu kaldıramam .

" hiçbir şey söylemeden  beni kendine çakip sıkıca sardı . Bu birrazda olsa rahatlamama yardım etse de hala babamı düşünüyordum umarım başının çaresine bakabilir .

-"Birazdan Masonlar gelecek onunla konuşmadan hiçbir şey yapamam O benden daha tecrübeli .

-"Neden tüm sevdiklerimin başına bir şey gelmek zorundaki ?"

-"Meleğim lütfen sakin ol baban hakkında söz veremem fakat onun başına bir şey gelmemesi için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsin . Senin canımı bile ortaya koyarım ."

-"Sakın . Bu kalbim senin yokluğunu da kaldıramaz ."  arkamda bir yere bakarak konuştu .

-"Heh geliyorlar ." arkamı döndüğümde Hilal Koca Manyağın kucağında baygın haldeydi . Hemen yanına koştum

-"Ne oldu ona ?"

-"Bayıldı . Hemen gitmemeiz lazım ."  hızla koşarken nereye doğru gittiğimizi bilmiyordum . Ne kadar koştuk ve Steven beni ne ara kucağına aldı bilmiyorum . Bir ara sokağa geldiğimizde kendimize saklanacak bir yerler aradık .

-"Nereye saklanmayı planlıyorsunuz ?" arkadan gelen sesle hepimizin suratı kireç gibi oldu . Yavaşça arkamıza dönerken Hilal hiçbir şeyden habersiz bana bakıyordu .

-"Size kaçamayacağınızı söylemiştim . Orjinlerden asla kaçılmaz . Ve ..." konuşmasını yarıda kesip  bir şeyler anlamak istermiş gibi bana baktı.

-"Nesin sen?" uzun bir süre cevap vermeyince elini havaya kaldırıp bir şekilde temassız boğazımı sıkmaya başladı .

-"B- bbilmiyorum ." Steven ona doğru bir hamle yapmaya çalıştı fakat  tek bir hareketiyle onu yere savurdu . Gözerimi yavaşça Hilal'e çevirdim . Küçücük bedenini Koca Manyağın arkasına saklamıştı . Koca Manyak ise ona güvende hissettirmek için eliyle arkadan yarı sarılmıştı .

-"Ne demek bilmiyorum ? Bana çabuk cevap ver ." öyle bir gürlediki kulak zarım patlayacaktı nerdeyse .

-"Gerçekten bilmiyor . Bizde onu anlamaya çalışıyoruz ." dikkati kendi üstünde toplayan Koca Manyak Hilal'i daha çok arkasına çekmişti .

-"Bu kız insan değil , - uzaylı ırkının adını ne koymuştum ben onu unuttum - bizim ırkımızdan değil ne o zaman ." durdu durdu sonra neredeyse gözlerinde şimşekler çaktı .

-"Sen ... Sen osun . Babası bir hafta önce boşluğa yolladığım kızsın ." gür bir kahkaha attı . " Sana neler yapacağımı tahmin bile edemezsin güzelim ."  bekledi " Sanırım Steven içinde değerlisin . Benimle geliyorsun ." beni tutup sürüklemeye başladı . Koca Manyak hamle yapıp üstüne atladı . Bu fırsattan yararlanan Steven ayağa kalkıp ona bir güç dalgası gönderdi . Ama o sanki toz silkermiş gibi tek eliyle dalgayı yok etti . İkisiyle baş edemeyince bana baktı ve ne olduğunu anlamadan bana doğru gelen ateşe baktım . Sanki kilitlenmiştim . Ne hareket  edebiliyorum ne de başka bir şey yapabiliyordum . Sonra ise tek duyduğum Steven , Hilal ve Koca Manyağın "MİNA" diye haykırması oldu .

Lapus Lapusi...Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!