Vzbudili jsme se na zvuk  mého budíku. Harry zase ležel na mé hrudi. "Harry, vstávej," zatřásl jsem s ním. "Kolik je hodin?" zeptal se. Řekl jsem mu aktuální čas a on se zděsil. Začal lítat po bytě a oblékat se nakonec mně objal a vyběhl ven směrem k jeho škole. Sorry napsal sem mu do esemesky. Nedostal jsem odpověď... 

Do školy jsem šel smutný... Sedl jsem si k Lucy. "Co tak smutně?" zeptala se. "Ale nic... Jenom jsem měl na návštěvě kamaráda a zapomněli jsme se domluvit v kolik budeme vstávat, když jsem se vzbudil jen odešel." Řekl jsem a svěsil ramena. "Neboj, třeba nemá čas," povzbudila mně Lucy. Jen jsem se na ni děkovně usmál. 

Zazvonilo na hodinu, do třídy přišel učitel a začal vykládat něco o projektu a o praxích. Všechno jsem si to zapsal. Po hodině mi volala Harry jestli bych nezašel ven, musel jsem mu říci ne, ale toho jsem litoval. Chci být s ním. Dozvěděl jsem se že budu muset trávit hodně času ve škole. "Úsměv," řekla Lucy a usmála se. "Chci s ním trávit čas, ale musel jsem říct uvidíme se potom." Nic neříkala jen mně objala.

Po tom co mi v 5 skončila škola jsem se šel podívat na rozpis praxí. "Tato škola zdá se mi trochu uspěchaná," řekl jsem když jsem se podíval na termíny praxí. "To jako, každý den do 5 hodin a tak i ve škole??" zděsil jsem se. "Asi to tak vypadá," najednou se za mnou oběvila Lucy. "Máme praxe spolu," řekl a usmála se. "Alespoň něco kladného,"  taky jsem se na ni usmál.  Podíval jsem se na telfon. Celý den jsem se na něj nepodíval. Měl jsem ho v tašce. Přestávky tu jsou krátké 5-ti minutové takže to je tak na záchod. A Jelikož jich tu moc není takže musím skoro přes půlku školy. Našel jsem 2 SMS-ky od Harryho.

1. Ahoj Loui je mi líto že jsi ve škole tak dlouho těším se se uvidíme.

A ta druhá:

2. Hele Loui, když si řekl že se uvidíme později, musím si koupit něco do školy takže to k tobě nestihnu mám úkol. Pak ti napíšu... Pa Hazz x.

Odepsal jsem mu jednoduché ok a šel ze školy. Došel jsem domů a plácl sebou na  postel. Otevřel učebnice a začal si je prohlížet. Kolem 6 hodiny mi přišla SMS-ka.

Dobrou noc :)

Byla od Harryho. Odepsal jsem.

Dobrou... :D

A šel spát...

Vloger (CZ Larry Stylinson )Přečti si tento příběh ZDARMA!