DÜZEN

2.9K 73 0

Hafta sonuna kadar her şey normal gitmişti.Mert'le aramı düzeltmiştim.İkimiz de hem olanları unutmuştuk hem de artık aramızda bir şey olmayacağını kabullenmişti.

Doğu,hala umutla bekliyordu,her akşam arıyor,nasıl olduğunu soruyor ve

birkaç diss attıktan sonra kapatıyordu.Emre'yle ayrılmamızdan en memnun kişi oydu denebilir.

Ve Emre,her gün sayısızca mesaj atıyor ve arıyordu.Açmaya niyetim yoktu.Aslında bunu bana niye yaptığını merak etmiyor değildim ama şu an onunla konuşacak kadar da iyi değildim.

#EMRE

Kahretsin!Açmıyor işte,siktiğimin telefonunu açmıyor.Nasıl açıklayabilirdim ki ona ?Melek'in-güya sevgilim olan-paranoyağın teki olduğunu,ayrılıyorum desem bile umursamadıpını nasıl söyleyebilirdim?Kim inanır ki?Ama gerçekti,vazgeçmiyordu.Hoş akıl sağlığı da çok yerinde değildi.Ama bunu halletmeliydim.Derin'i her şeyden ,herkesten çok istiyordum.O birlikte kahve içmeye gittiğimiz,birbirimize sevgiyle baktığımız o kızı o kadar çok istiyordum ki.

#DERİN

Emre'den vazgeçemeyeceğimi biliyordum ama en azından deneyecektim ve bunu kimse engellememeliydi.

Çantamı aceleyle hazırladıktan sonra taksinin korna seslerini duymamla fırladım.Anneme acelece bir öpücük kondurup taksiye atladım.Adresi söyledikten sonra kafamı geriye atıp derin bir nefes aldım.Emre'siz ama Emre dolu mesajlarla bir hafta sonrasında yine onu görecektim.Kendi kendime"Hadi ama Derin,rahatla biraz"dedim ve kulaklıklarımı takıp gözlerimi kapattım.

#EMRE

Sonunda,sonunda görebileceğim onu.Her şeyi açıklayabileceğim,umarım.Lütfen beni dinlesin ,lütfen diyerek çantamı sırtıma takıp arabamın anahtarlarını kaptım.

Arabaya bindiğimde tanıştığımız günün hatırasına In My Sword Trust'ı açtım.

Sesler kulağımda yankılanırken aklımda sadece Derin vardı.

Dershane Aşkı(tamamlandi)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!