8.osa

79 5 0

Osa on hästi lühike kahjuks, aga siiski üritasin kirjutada täna. Võib olla vigu, aga kindlasti kommenteeriga ja votege ka eks :) lav ya all :

Lasin Tomi alt uksest sisse ja olin nii ärevil kuna ei teadnud mis ees ootab. Kuulsin uksel koputust ja läksin kiiresti avama. Uksel vaataski vastu Tom. Me kallistasime ja ma kutsusin ta edasi.

Küsisin, et kuhu me läheme või mida me teeme. Ta vaatas kavalalt mulle otsa.

Tom: "Pane kott kokku. Pane sinna umbes nädala jagu asju."

Mina: "Umbes milliseid?"

Tom: "Noo vabaajakaid ja ka mõni pidulik asi näiteks."

Nõustusin ja kimasin kohe oma tuppa ise Tomilt veel küsides, et kas ta tahab, et ma talle kohvi või midagi teeks, aga ta keeldus. Tom istus elutoa diivanile ja klõpsutas teleka puldiga.

Võtsin kapist spordikoti ja toppisin selle ääreni asju täis. Õnneks oli mul spordikott piisavalt suur, et vajadusel pool elamist kaasa pakkida.

Kui ma valmis olin mõtlesin veel korra kõik asjad üle. Mulle torkas pähe, et Raiko ju ei teagi kuhu ma lähen. Tom mulle ei öelnud kuhu me läheme. Vaid mainis, et jääme sinna vähemalt nädalaks. Võtsin paberi ja pastaka ja kirjutasin Raikole kirj

Tsau Raiko! Jätan sulle kirja kuna pole sind ammu juba näinud. Ma ei tea kuhu sa kadunud oled ja ma arvan, et see mind ka väga ei huvita. Igatahes ma sõidan mõneks ajaks ära. Lähen ühe tuttavaga ja ei tea millal täpselt tagasi tulen, aga minu pärast pole vaja muretseda. Ütle emale ka kui ta helistab. Ma ei viitsi talle eraldi helistada eks. Igaljuhul siis tead, et mind pole ja ära muretse.

Merlyn

Panin kirja lauale ja läksin Tomi järel alla. Ma panin oma koti taha istmele ja ise istusin ette.

Tom: "Ma tahan sulle üllatust teha ja kas sa oleksid nõus kui ma sul silmad kinni seoksin?"

Mina: "Okei."

Ma olin veidi ärevil kuna mulle tundus veidi kahtlane kui üpris võõras poiss tahab sind kuskile viia ja palub sul silmad kinni siduda. Aga ma ei teinud oma paranoiadest välja ja sidusin silmad kinni. Ilmselt olin ma liiga palju filme vaadanud.

Silmad kinni seaotud alustasime sõitu. Sõit võis kesta umbes 45 minutit. Tundsin kuidas auto peatus ja Tom ütles, et me oleme kohal. Ta palus mul silmis veel mitte avada. Ta lahkus autost ja mõne hetke pärast avas ta minu poolse ukse ja aitas mind välja. Seisin auto kõrval ja Tom sidus mu silmad lahti.

Young and freeRead this story for FREE!