Zazvonil zvonček čo znamenalo koniec hodiny aj vyučovanie . Pobalila som si všetky svoje veci a išla som na obed . Všetci ma začali púšťať pred seba . Predbehla som celú front. Prišlo mi to až desivé . Mali sme špagety . Boli celkom dobré a tak som to celé zjedla a išla som domov . Vzala som svoju tašku a vyšla z budovy školy . Konečne je piatok ! U parkovisko boli 2 chlapov v čiernom a vedľa nich veľká dodávka . Trochu ma to znervózňovalo . Prepaľoval ma pohľadom . Prišli ku mne a ja som sa začala trochu báť .

, , Dobrý deň ste správne slečna Miley Lan ? " Povedal jeden z nich chrapľavým hlasom .

, , A - áno - . " Vykoktal som .

, , Nechcem byť posol zlých správ ale vaša matka zomrela pri autonehode . " Druhý z nich prikývol . Zmraštilo som obočie .

, , Dovoľte ? Nemám čas na srandičky . Prečo ste mi nezavolali ? " Trochu som sa zasmiala nad blbo vymyslenú lžou ich dvoch .

, , Nedovolala sme sa Vám . " Zasmiala som a vytiahla si svoj ​​mobil . Vytočil som číslo mamy a priložila si mobil k uchu . Nikto sa neozýval . Než som stihla cokliv urobiť zatiahli ma do dodávky a mobil mi spadol na zem . Boli tak ďalší 5 dievčat . Auto sa dalo do pohybu .

, , Vy kto ste ? " Ukázala som na ne prstom čím som upútala ich pozornosť . Jedna z nich sa dusila plačom a ostatným stekali slzy po lícach .

, , Uniesli nás . Vezú nás k nejakým chlapom aby nás zaučili , alebo čo a potom nás predali na sex . " Ona odpovedala jedna z nich . A ďalšie sa viac rozplakala . Uniesli ma ?

, , P - prečo práve ja ? " Dala som si tvár do dlaní a slzy mi začali stekať po lícach .

, , Na to sa pýtame aj my . Jednoducho uvideli nejaký holky tak nás hneď uniesli . Alebo je na to iný dôvod to nevieme . " Odpovedala ďalší z nich . V dodávke bola skoro tma a ja sa začala naozaj strachovať . Dvere sa otvorili a vytiahli nás . Držali nás tak pevne že sme nemali šancu utiecť a ťahali nás do domu . Na gauči bolo niekoľko chalanov . Bola asi v mojom veku čo ma dosť prekvapilo . Tie chlapov si tam niečo šepkali a potom odišli . Tie chlapci sa postavili a prezreli si nás od hlavy až k päte . Všetci si nejakú vzali a ťahali ju hore . Klopala som sa a slzy mi stále stekali po tvári . Prišiel ku mne jeden z nich .

, , Neplač nepristanú ti to . " Uškrnul sa a zotrel mi slzy z očí . Tiež ma ťahal hore . Asi všetky z nás čakali čo sa stane . Hodil ma na posteľ a odstúpil odom . Prezrel si ma a namočil svoje pery jazykom .

, , Čo chcete so mnou robiť ? " Zamrmlala som . Zasmial sa .

, , To ti snáď už povedali nie ? " Priblížil sa ku mne a prilepil svoje pery na tie moje . Pýtal si vstup do mojich úst ale ja mu ho neumožnila . Svoje ruky přemístěl na chrbát a potom na zadok ktorý mi následne stlačil . Zastonala som . Využil toho s jazykom sa dotkol toho môjho . Odtiahla som sa od neho .

DownRead this story for FREE!