Prolog

42 6 4


Silwia Cutting je sedmnáctiletá dívka, žijící v domě s oběma rodiči a kamarádem jejího otce společně s jeho osmnáctiletým synem. Někdo by dům popsal spíš jako 'obří vila pro zazobance'. Její otec je velice žádaný právník a její matka je scénáristka. Doma bývá velice často sama, nebo ještě s Callumem Doylem, synem lékaře Darrena Doyla, nejlepšího přítele jejího otce. Také proto se tenkrát rozhodli všichni nastěhovat společně do jednoho velkého domu, aby to k sobě neměli daleko a mohli tak více času strávit nad pivem a fotbalem.

Callum se s nimi nikdy na fotbal nedívá. Chodí na stejnou střední jako Silwia a je kapitán fotbalového týmu. Jak se tak říká: 'Nejžádanější sexy kluk na celé škole' a má zájem zrovna o ni i když ona o něj nestojí.

Silwia je rozpustilá a divoká a snaží se užívat si života naplno. To se jí však mnohokrát vymstilo. Pořádá velké párty a sama na takové chodí. Na škole má mnoho přátel ale i nepřátel.

Celkově je velice chtěná a to převážně kvůli jejímu vzhledu a nejspíš i bohatství jejích rodičů.

Silvia má dlouhé, rovné vlasy blond barvy sahající až k pasu, velké modré oči orámované hustými, dlouhými řasy, malý nos a panenkovská ústa. Má středně vysokou a štíhlou postavu s ladnými ženskými křivkami. I přesto vše na sobě ovšem najde spoustu chyb.

Pokud jde o její oblékání, tak by se o tom dalo mluvit snad celý rok. Raději se přeneseme přes popisování vzhledu všech tílek, minišatiček a sukýnek a jednoduše prohlásíme, že má drahé a kvalitní kousky toho nejlepšího oblečení.

Sebastien Hathaway je osmnáctiletý, milý hoch. Ve zvyku má chození do lesa, nebo do školy a z ní hned zas domů. Seb bydlí v malém rodinném domku společně s jeho otcem. Jeho rodiče jsou rozvedení a jeho matka se odstěhovala na Hawaii za nějakým pracháčem. Jeho otec je slušný a velice příjemný muž se kterým Sebastian vychází poměrně dobře. Pravda je, že někdy se hodně opije, ale tyto části jeho života jsou stále uchovávány v tajnosti před jeho synem i ostatními. Jmenuje se Brandon a dělá u městské policie.

Jejich rodina sice není bohatá, za to jsou ale převážně šťastní.

Kvůli šikaně, kterou Sebastian zažívá od spolužáků už přes dva roky se změnil. Usmívá se méně, nechodí ven s přáteli a bývá zavřený ve svém pokoji, kde tráví hodně času sám a na notebooku.

Podepsalo se to i na jeho vzhledu. Jeho zelené, skoro až černé oči už nezáří jako dřív, jeho hubené ač svalnaté tělo je ještě vychrtlejší a jeho ofina se pomalu mění na delší patku černé barvy. Stále chodí rád plavat, ale spíš v čase, kdy může být sám a všechny ostatní koníčky vykonávat přestal.

 A tak dál plynou jejich životy, splétané pomocí nitek těch, o kterých možná ani nemají ponětí.

Happy PillsRead this story for FREE!