küçük ruhsuz bir beden

2.3K 124 7

Yeni bölüm geldi kusura bakmayın biraz geç geldi fakat internetim bitmişti. İyi okumalar 😘😘

3 ay sonra periden devam

3 ay koskoca 3 ay oldu. Selin hala bitkisel hayata, hala o makinalara bağlı,  hala ruhsuz bir beden gibi yatıyo. Ama o uyanacak ; uyanmalı, beni, bizi burda bırakamaz. Onsuz olmaz... doktorun söyledikleri halak kulaklarımda çınlıyor. "Elimizden geleni yaptık peri hanım.  Kızınız şuan bitkisel hayatta uyanırmı orasını allah bilir. Belki 1 ay bekli 1 yıl belki hiç. Uyanırsa eğer hafıza kaybıda yaşıyabilir. Geçmiş olsun (^*^)" uyanmadiki hafiza kaybı yaşasın. Bende resmen dünyaya küstüm; bütün bunların tek nedeni o aşalık insan. O olmasaydı;  babam yaşiycaktı, biz hiç ayrilmiycaktık, selin yaralanmiycaktı, biz kaç defa ölümlere gitmeyecektik. Ama işte olmadı. O yaşıyor ve biz ölüyoruz. Kızımızı evimize getirmiştik.  Başında doktorlar, hemşireler hep var.  Ama o küçük bedendeki küçük ruh bizi duymuyor.

"Peri üzülme!!! Bende üzgünüm ama kızımız iyileşecek.(p)" ya iyleşmeze poyraz ya kurtulamasa . Kalkıp selinin  odasına yürüdüm.  Hergün aynı şeyi yapıyorum.  Gidip o küçük bedenine yalvarıyorum. Ama 3 ay boyunca tek bir kıpırdama bile olmadı. Doktorlar umudu kesin, fişi çekelim diyolar ama ben eminim o ger dönecek. Yine yanına gitim. O güzel kokusunu içime çektim.

"Uyan melegim. Ben sensiz ne yaparım?  Sen olmadan olmaz!!! Uyan tekrar zekiliklerinle, gulumsemenle eve neşe getir. Sen benim kanatsız Meleğim bırakma beni. Sensiz olmaz olamaz!!! Ben seni çok seviyorum be annem" yavaşça yanından kalktım

"Beni sakın bırakma be annem" odadan çıkarken bi tıkırtı duydum. Arkamı dönünce selinin gözlerini açtığını gördüm.  İnanmıyorum. Uyandı benim Meleğim. Hemen yanına koştum.

"Uyandın . Benim tatlı Meleğim uyandı. Hepimiz senin için deli olduk. Ama sen bizi birakmadın. Gitmedin"

"G giytmedim ayne. Jiyji bıyakmadım (sel)" hemen bizimkileri çağırdım.  Selinin uyanması bizi mutlu etti. En çokta ben ve poyrazı bırakmadı,  onsuz yapamiycagımızı anladı. O bizim biricik kızımız.

"Kızım bizi bırakmadın ; beni anneni ve bütün ailemizi (p)"

"Ufaklık bizi korkutun (ji)"

"Aynen (herkes aynı anda) " şuan çok mutluyduz ve bu mutlulugumuzu kimse bozamaz dersem yalan atmış olurum. Pencereden bir tuğla tam dizlerimin önüne geldi. Jungkook pencereden baktı .

"Burda kimse yok.(ju)" yanımıza geldi.

" a ayne tuylada kayıt vay. (Sel)" kağıdı elime aldım ve sesli bir şekilde okudum.

"Bu hikaye hiçbirzaman bitmiycek. Siz ölünceye kadar bu hikaye bitmiycek. Beni bile öldürseniz hayat sizin karşınıza daima kötü çıkaracak. Be ölünce bu hikaye bitmiycek. Siz ölünce bu hikaye bitecek.  Ve inanın bana bu hikayeyi mutlu bitirmek isteyen son kişiyim " bu beni oldukça sinirlendirdi. Tabi diğerleride sinirlendi. Biz bu pisliği nasıl yok edeceğiz?

"Peri bizim bu şahsı bulmamız lazım.  Bu yüzden dagilmamız gerek.(n)" nergis ne dediğinin farkindamı acaba?

"Olmaz nergis!!! Onun istediğide bu! Bizi ayırıp tek tek avlıycak. Ona bu şansı veremeyiz!!"

"Ya ama bi düşün ayrı ayrı daha çok bilgi buluruz. (S)" tam konuşacaken selinin sesi hepimizi susturdu.

"Aynem hakyı. Kiymse ayrılmiycak. Oynun işteydigi kuyt oyunu. Süyüden ayrılanı kuyt kapay. Bu yüzden ayrılmak yoyk. Oynu beyabey buyup ayt adecegiz. (Sel)" işte benim kızım geri döndü. Sonunda be! Ne kadar özlemişim selin ve sesini.

"Selin haklı, ayrılmamamız lazım!! (P)"

"Peki ayrılmayalım. Ama artık biraz heycan istiyorum, ekşın istiyorum (r.p)"

"Lan bizim hayatimız hep ekşın." Hepimiz güldük.

"Doğru ya! Nerde biz orda aksiyon (r.p)" işte herkesin neşesi geri döndü. Hepimiz mutluyuz.
 
Poyraz

Selinin uyanması, perinin gulmesi, herkesin normal hayata dönmesine o kadar sevindimki! Bizim neşe kaynağımız yine biziz. Biz bir vücudun parçaları gibiyiz; birimiz eksik olursak digerleride zarar görüyor . Ama şu mesaj hala beni sinir ediyor. Kim bu ? Artık bu hikaye mutlu bitmeli.... kimse üzülmemeli kötülük yok olmalı

"Ne yapıcagız? (z)"

"Plan (a)"

"Ama ne planı? (jin)" hakket biz ne planı yapacağız? Biz kaç aydır beyinleri durdurduk. Şimdi nasıl çalışırlar?

" piyan iyşi beynde (sel)"

"Tabi ya !! Küçük peri planı anlat" selin gülümsedi.

"Piyanı aynatıyım ayma hava buygün çoyk sıycak doynduyma isteyim, biyde aynanem bayna loyipop ayşın (sel)"  vay rüşvet ha!! Hem dondurma hemde lolipop.

"Alırım güzel torunum (p.a)"

"Dondurmalarda benden (per)"

"Bende size çikolata sosu yapayım (pel)"

"Vay daha listede neler var? (J-hope)"

"Çilekli kek. (Z)"

"Birde pamuk şeker  (n)" galiba kilo alacağız!?

"O zaman yiyelimde gelsin göbecikler (v)" hepimiz V'nin bu sözüne güldük.

5 dakika sonra

Pamuk şeker,  dondurma,  cikolata sosu,  lolipop, kek .... biz bunlardan 1-2 tane yiyerken selin hepsinden yedi. Özlemiş galiba!? Kim özlemezki? Yanlız suan selinin yüzü değişik oldu. Bütün yediklerinin kırıntıları ağzında.  Peri gülerek peçete aldı ve selinin yüzünü sildi. Şuan bu aile manzarasını hiçbirşey le değişmem;  mutlu huzurlu sevinçli. Böyle sohbet ederken kapı yumruklandı. Kapıda koruma yoki? Yavaşça silahımı çıkardım. Aşağı emin ve yavaş adımlarla indim. Dış kapıyı yavaşça açtım.......

Bu bölüm bu kadar inşallah beğenirsiniz tatlı asi mafyacılarım. Yorumlarinızı okuyorum ve bu beni mutlu ediyor. Destekleriniz için teşekkür ederim herzaman yanımda olduğunuzu bilmek çok güzel .

Asi kızlar çetesi ve yakışıklı mafyalarHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin