one hundred - one - so i love it.

2.7K 207 5

"Proboha, Harry," zasténala jsem do jeho úst a trochu zaplakala, když se do mě dostal. "Jsi tak velký."

Harry jen přiložil své vlhké nateklé rty od líbání na mou šíji a chytil mé ruce, zatímco jsem byla hrudníkem opřená o stěnu kabinky. Jemně lízal mou pokožku, kousal ji na několika místech a já jen sténala do zdi.

Když se pohnul, rychle jsem vydechla a pak se zakousla do svého rtu. Přesně zasahoval má místa, dával mi mělké krátké přírazy, držel si mě u sebe a naše nahá těla se tiskla k sobě, když jsme se to snažili co nejvíce prožívat.

"Miluju tě, Bexley, miluju tě," zamumlal Harry od mého ucha a přesunul svou ruku na mou tvář, jemně mě hladil, zatímco stále přirážel.

"Taky tě miluju," usmála jsem se na něj a zakousla se do svého rtu.

Harry mě chytl za boky, pevně si mě k sobě přisunul, držel si mě za bříško, bylo tam jeho předloktí.

Byli jsme v neskutečné agonii - šukali jsme spolu na toaletách, kde nás mohl každý slyšet a bože - nedokázala jsem být zticha, když mě šukal Harry Styles. Harry mi musel strčit své tři prsty do úst, aby mě umlčel.

Vzlykala jsem a sténala okolo jeho úplně mokrých prstů. Slzy tekly po mých tvářích, když Harry zatlačil svou dlaní na má záda a tím jsem se více prohla, Harry měl tak příležitost k tomu, aby do mě začal přirážet hlouběji a tvrději, což jsem opravdu milovala.

Zpocené vlasy se nám lepily na naše tváře a byli jsme celí ulepení - stejně jsme si to užívali, jak nejvíce jsme mohli. Šukali jsme tak neslušně a tak divoce, jako kdyby to mělo být naposledy - jako kdyby tohle byla naše poslední šukačka.

"Jsi vždycky tak hlasitá, zlato. Miluju to," zašeptal Harry s úšklebkem do mého ucha. "Musím ti to někdy ukázat. Co kdybych tě nahrál? Líbilo by se ti poslouchat sama sebe, zatímco bych tě nemilosrdně šukal, princezno?"

Hlasitě jsem vydechla nad tou představou a zkřížila nohy, když jsem cítila svůj vrchol na dosah.

"Odpověz, miláčku," zamumlal a vyndal své prsty z mé pusy.

Než jsem se stačila nadechnout a nabrat síly, na mé pravé půlce přistála rána od Harryho dlaně, zopakoval to ještě několikrát, než surově hnětl mou kůži na zadku a já mohla jen vzlykat, protože to tak moc příjemně bolelo.

"Bože, Harry," zasténala jsem a otočila se dozadu, přilepila jsem své rty na jeho a kousala jeho spodní ret, dokud mě Harry nechytl pod krkem a neudělal mi pár modřinek. "Ano, prosím. Udělej to někdy."

"Krásně voníš."

"Smrdím jako pot a sex."

"Proto to miluju."

im back!

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now