◇◇Tema küll tore pole◇◇

1.4K 143 38

"Õdeeee!" sosistab keegi mind õrnalt raputades, oot ma jäin ju diivanile magama eile.

"Oih, mis kell on?" mõmisen ma oma nägu hõõrudes ja haigutan veel hetkeks suurelt.

"Ee...10.34 ja teeeegelt on mu kõht niiiii tühi!" vingub Mia jällegi.

"Kas vahvlid sobivad? Jäätisega?" küsin ma siis püsti tõustes ja köögi poole suundudes. Õnneks ta nõustus, seega hommik vahvlitega yaay.

Hiljem
Vahvlid söödud tuli meil idee minna mingisse lõbustusparki, kutsusin sinna ka Arabella kaasa, et meil veidi põnevam oleks või nii.

Senikaua, kui Mia oma telefonis mängis käisin ma kiirelt pesus, seejärel kuivatasin juuksed, tegin meigi ja otsisin välja oma tänased riided. Lõpuks leidsin ma mingid valged teksad ja halli T-särgi. Noh sobib küll.

"Sa oled valmis?" küsin veel Mialt, mille peale ta rõõmsalt noogutab ja siis juba esikusse tormab.

"Sa võid ette istuda, las see konn istub taga!" vihjan ma nüüd Miale, kuna noh ma usun, et Mia sooviks parema meelega ikka minu kõrval istuda. Te ei arva? Teadsin, et arvate!(Tegelt pole aimugi hahah😏)
Kogu sõidu valitses me vahel vaikus aga ainult seniks, kuni mu tagaistme vallutas mingi puuetega mereröövel. Jah see on Bella, pfdffft...no ta nägi oma triibulise pluusi ja punase peapaelaga lihtsalt megalt piraadi moodi välja. Seda arvas isegi Mia.

"Nii...kohal!" sõnan ma auto ära parkides ja seejärel juba lõbustuspargi väravateni kõmpides. Nägin, kuidas Mia näole kerkis lai naeratus ja ta silmad lõid lausa särama, see oli nii armas.

"Tere! Üks pilet täiskasvanule ja teine kümne aastasele" sõnan kassas olevale kutile, kes muideks oli vägagi pilku püüdev. Lugesin kiirelt ta rinnasildilt ka kuti nime, mis oli Mathy Donaldson. Ha küll ma su üles leian! Issand aju sa oled ikka tropp.

"Mhkmm, teie käepaelad!" sõnab kutt nüüd äkitselt oma sõrmi mu silme ees nipsutades.

"Oh, vabandust jäin vist mõttesse" naeratasin piinlikult ning krabasin need kiirelt talt käest ära.

Esimesena suundusime mingile karussellile, kus pidi niiöeldes tassikeste sees istuma. Tegelt oli see isegi lahe.
Edasi läksime juba õudustemajja, Mia küll algul ei julgend aga minu ja Arabella vahel oli ta siiski nõus sinna sisenema. Seal oli suhteliselt pime ja kõle aga noh nii ju peabki.

Hiljem
"Appi! Enam me sinna ei lähe!" karjusime kõik koos sealt majast välja joostes. See maja oli siiski hirmsam, kui ma arvasin.

Suurest hirmust olid me kõhud juba tühjaks läinud, seega otsustasime mingisse kohvikusse sööma minna.
Miale tellisin friikad, endale võtsin caesari salati, ma lihtsalt jumaldan seda. Arabella tellis kanapasta nagu alati, ta on vist hull selle järele.

Oma toitu oodates rääkisime veidi juttu, mõtlesime kuhu edasi minna ja Arabella tegi meist Miaga ka paar pilti. Panin neist ühe ka instasse.

 Panin neist ühe ka instasse

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Teistmoodi Tüdruk ✅Read this story for FREE!