◇◇Tunne end, kui kodus!◇◇

1.7K 157 20

Kell 10.38
Just kõige magusama une pealt kuulen ma äkitselt oma telefoni helinat. Surusin oma pea tugevalt patjade sisse, et seda eirata. Kurat ei õnnestunud.

📞~Lukas

Lukas: "Tule tee uks lahti"

Mina: "Mis hea pärast ma seda peaks tegema?"

Lukas: "Barabara, tule!"

Mina: "Jajajaaaa...!!!!"

Mida kuradit see segane siin teeb? Kobisin kiirelt voodist välja ja võtsin kapist veel oma hommikumantli, seejärel tormasin esikusse ja lasin ta sisse.

"Ja mida sa siis tahad?" küsisin ma haigutades.

"Sind!" muigas ta, kuid pani siis kööki minema.

"Ei...ja muidugi tunne end kui kodus mmhm" sain ma veidi pahaseks, kuna teile ka ju ei meeldiks kui keegi marsib hommikul vara sulle kööki ja hakkab seal endale süüa tegema või midagi sellist?

"Las ma selgitan. Mul oli lihtsalt igav ja mõtlesin siis, et tulen sulle külla...tahad ju süüa?" rääkis ta üleolevalt jahu otsides.
Oo ta teeb hoopis mulle süüa niiet noogutasin õrnalt pead ning kobisin siis tagasi oma tuppa, et midagi selga panna.

"Ahjaa, jahu on vasakult esimeses kapis. Üleval tolvan!" hõikasin talle veel järgi, kuna ta jääkski muidu seda otsima.
Võtsin kapist ühed lillakad derssid ja valge pitsist crop topi, jalga panin ka oma pehmed sokid. Kammisin kiirelt oma juuksed ära, kuid otsustasin need siiski krunni panna.

Enne, kui tagasi kööki sammusin tegin ühe selfie, mille ka koheselt instasse postitasin, seejärel vaatasin üle teiste postitused.

Enne, kui tagasi kööki sammusin tegin ühe selfie, mille ka koheselt instasse postitasin, seejärel vaatasin üle teiste postitused

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Barbiequeen

"Kõht on tühi tegelt☉"

514 likes

3 comments

Arabellala: Üü..hea pic!😋

Grayson: Siin läks kuumaks🔥💦

Barbiequeen: tnx girl😊@Arabellala, tee siis aken lahti😐@Grayson

Barbiequeen: tnx girl😊@Arabellala, tee siis aken lahti😐@Grayson

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Teistmoodi Tüdruk ✅Read this story for FREE!