Chapter 33

23.2K 727 43

Palcami prešiel po pravej strane krku a pokračoval do priehlbinky medzi kľúčnymi kosťami. Čelo mal opreté o moje a s privretými očami upieral zrak kdesi na moje pery. Rozptyľovala ma jeho ruka dotýkajúca sa môjho hrudníka. Nevedela som si vysvetliť reakcie môjho tela na jeho dotyk. Tak spaľujúce a intenzívne. Nos si jemne obtrel o môj a videla som ako si navlhčil pery predtým, ako ich priložil na moje. Vláčne pery sa stretávali s mojimi, pričom som zakaždým pocítila príjemné teplo. Zakaždým, keď sa čo i len na sekundu odtiahol mi ich ovial nepríjemný chlad. Jednou rukou obmotal moje telo zozadu a druhou mi bruškami palcov prechádzal od hrudníka až ku začiatku medzierky medzi prsiami. Čelo si opäť oprel o moje a zadíval sa mi do očí. Bol tak blízko a jeho bozky boli také ľahké, jemné, opatrné. Nikdy ma tak nik nebozkával.

,,Keby si vedela ako strašne ťa teraz chcem Tara," šepol takmer nečujne a hneď na to sa jeho vláčne ružové pery dotkli mojich v zajatí horúceho bozku. Ako to, že ho nechám so mnou toto robiť? Ako je možné, že sa mi to ešte aj páči? Ako to, že moje telo reaguje na jeho dotyky pozitívne? Jemne sa zahryzol do mojej spodnej pery a to vo mne okamžite vyvolalo prekvapivú reakciu, ktorá ma doviedla k prudkému výdychu. Ruka sa mi samovoľne uložila na jeho hrudi. Určite za moje konanie môže aj alkohol. Prečo mi to odrazu príde celé naplánované? Je Harry taký prefíkaný, že si ma takto naservíroval? Nechystala som sa mu znova odovzdať. Až taká opitá nie som. Len som chcela, aby sa ma dotýkal. Bože! Ja chcem, aby sa ma Harry dotýkal. Neželala som si pred pár hodinami opak? Určite som si to želala?

Harryho pery sa ocitli na mojej brade, na ktorej zanechával mokré značky od svojich vláčnych pier. Mokré fliačiky, ktoré mi zanechával aj na sánke kontrastovali s teplým vzduchom v miestnosti. Ruka mi putovala po jeho hrudi a ja som zacítila ako mi pevnejšie zovrel bok, za ktorý ma držal. Ruku som presúvala k jeho krku alebo presnejšie na jeho zátylok, po ktorom som jemne prešla nechtami. Okamžite sa mi od neho dostalo reakcie, keď sa zachvel. Neprestával mi krk obohacovať bozkami. Vždy mi útočil na môj krk a to vo všetkých smeroch. Akoby vedel, že tam to zbožňujem. Pozastavím sa nad tým, že s Harrym som toho zažila oveľa viac ako so Zaynom a to som s ním chodila. Ako to všetko mohlo nabrať takýto spád? Jeho ruka vyletí k môjmu zátylku a prsty si pritom zapletie do mojich vlasov. Perami sa presúva do priehlbinky medzi kľúčnymi kosťami a mne to spôsobí neskutočný pôžitok. Sťahovanie svalov v mojom bruchu nie je vôbec nepríjemné a ja po chvíli zisťujem, že také čosi som necítila pri Zaynovi. Keď zacítim jeho jemné prejdenie zubov po mojom krku uvedomím si, že mám pootvorené pery a nepravidelne dýcham. Inštinktívne mu rukou prejdem do vlasov a jemne zaťahám. Okamžite sa od neho dostaví hlboký povzdych a odtiahne sa odo mňa. Prečo prestal? Pootvorím oči a prvé čo vidím, sú jeho svetielka v zelených očiach. Svoju ruku som presťahoval z jeho vlasov na krk a obchytila mu ho. Privrel oči a čelom sa zaprel do môjho.

,,Mám na teba tak strašnú chuť. Najradšej by som ťa hneď teraz a tu, no viem, že ty to nechceš. Viac to nebudem robiť proti tvojej vôli," šepkal mi takmer do pier. Je vôbec možné, že vie byť taký prítulný? Iste je to len alkoholom? Bezcitného riaditeľa Big Apple holdings, spoločnosti s ručeným obmedzením, doviedla jeho podriadená do stavu totálnej bezmocnosti. Ako pekne a zároveň nereálne to znie.

,,Povedz niečo Tara," polohlasne povedal, pričom sa na sekundu obtrel nosom o môj. Nevedela som čo mám povedať. Čo chce, aby som povedala. Som šokovaná a uvedomujem si, že všetky slová sa mi zasekli niekde v hrdle.

,,Čo chceš počuť?" vydýchla som.

,,Páči sa ti, keď sa ťa dotýkam?" Prešiel mi rukou po líci a mne sa do tváre okamžite nahrnula všetka krv.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now