Chapter 32

23K 755 33

,,Ďakujem." Zobrala som mu kľúče z ruky, pričom sa naše prsty dostali do krátkeho kontaktu. Vymenili sme si ďalšie pohľady priamo z očí do očí, až nakoniec on prikývol. Premerala som si jeho vysokú postavu, odetú v čiernom tričku a tmavo modrých rifliach. Zápästie ľavej ruky mu zdobili strieborné rolexky, ktoré určite nekúpil za lacný peniaz.

,,Smiem vedieť, kde si bola?" Prerušil moje obzeranie si jeho tela. Nemohla som si nevšimnúť to čierne tričko, napasované na jeho vrchnej časti tela zvýrazňujúc mu brušné a prsné svalstvo. Očami som opäť vyhľadala jeho tvár a uvidela ako si premeriava moju tvár.

,,So Zaynom," odpovedala som a sledovala ako sa na jeho spánku navrela žilka, ktorá mu naskakovala za každým, keď sa hneval. Oči sa mu rozšírili a ja som si okamžite vybavila deň kedy ma škrtil. Vyzeral podobne.

,,Rozišli sme sa," dodala som. Pozdvihol obočím, no bolo na ňom jasne vidieť, že ľúto mu to nie je. Ani som to nečakala. Nebrala som to tak, že Harry nám zničil vzťah so Zaynom ako to povedal. Skôr by som to povedala, že vďaka Harrymu vyplával na povrch ozajstný Zayn, ktorého som ja na začiatku nevidela.

,,On s tebou, alebo ty s ním?" Znela jeho otázka.

,,Ja s ním," odpovedala som a strčila som kľúče do zámky.

,,Smiem ísť ďalej?" Pozrela som na neho, keď som otvorila dvere svojho bytu. Premerala som si ho.

,,Myslím, že to nie je dobrý nápad," pokrútila som hlavou a sledovala, ako si povzdychol a sklopil pohľad. Nechcela som, aby prekročil prach môjho bytu už len preto, že by to znamenalo to, čo sa medzi nami vždy odohralo, keď sme boli spolu. Nechcela som to.

,,Pokúsim sa ťa nepobozkať a nedotknúť sa ťa," prehovoril, keď sa mi opäť zahľadel do očí. Mlčala som a iba si ho premeriavala. Nadvihol obočie a ja som si povzdychla a prikývla, hoc 70% môjho ja mi vravelo, že som strašne hlúpa. Vošla som do bytu a nechala vojsť aj Harryho, za ktorým som zatvorila dvere. Kľúče som hodila na poličku, pričom som cítila Harryho pohľad na mne. Vyzula som si baleríny a smerovala som do kuchyne. Počula som za sebou Harryho.

,,Dáš si niečo? Čaj, kávu?" opýtala som sa a zastala som pri linke.

,,Skôr mám chuť na niečo tvrdé," odpovedal, oprel sa o linku a ruky si prekrížil na hrudi.

,,Neskladujem tu alkohol Harry, keďže ho nepijem tak často," vysvetlila som a on sa pousmial.

,,Ale môj brat si tu u mňa minule nechal dve fľašky škótskej whiskey. Netuším prečo," ako som to povedala, sama som sa nad tým zamyslela. Prečo si u mňa môj brat necháva alkohol? Musím sa ho na to pri najbližšom stretnutí opýtať.

,,Dobre," prehovoril a usmial sa. Vzala som jednu z fliaš a vybrala som dva poháre zo skrinky, zatiaľ čo Harry odišiel do obývačky. Nemôžem uveriť, že idem piť s Harrym. Avšak istým spôsobom som to potrebovala. Rozchod so Zaynom nebol príjemný a ja som sa potrebovala odreagovať. Smerovala som do obývačky a uvidela Harryho ako sedí na gauči. Usmial sa keď si ma premeriaval a ja som mala opäť ten zvláštny pocit keď jeho očí brázdili po mojom tele. Posadila som sa k nemu a fľašu s pohármi položila na stôl. Harry sa ujal otvorenia fľaše, ktorú mi vzal z rúk. Do oboch pohárov nalial zlatohnedú tekutinu a fľašu položil naspäť na stôl. Tento druh alkoholu som ešte nepila, preto som netušila ako to chutí.

Uchopila som pohár do ruky a Harry taktiež. Svoj pohľad nasmeroval na mňa a pohárom štrngol o ten môj.

,,Na zdravie," chrapľavo prehovoril a pohár si priložil k perám a naklonil. Všetok alkohol nalial do seba naraz a potom ho položil na stôl v sprievode skrčeného obočia aj nosa. Pozrela som na svoj pohár a priložila si ho k perám. Ako náhle sa trpká tekutina stretla s mojimi chuťovými pohárikmi som rýchlo prehltla a pohár odsunula od pier. Rozkašľala som sa a znechutene sa tvárila čo spôsobilo, že miestnosť zaplnil Harryho hrdelný smiech.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now