For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride

Romione-2

599 77 143

Selam Potterhead dostlarım!

Bu bölümüm yeniden Romione ilgili olacak.

Hermione'nin başından beri Ron'u sevdiği ile ilgili bir alıntıyı paylaşacağım sizlerle..

Buyrun o zaman Romione shipperlar!

Harry Potter ve Felsefe Taşı

1-Hemione Ron'un burnundaki lekeyi ilk bakışta fark etmişti. Peki, neden Ron'a bu kadar dikkatli bakıyordu ki?

2-Ron ve Harry'i, Malfoy'la yapacakları Gece Yarısı Düellosu'ndan ısrarla vazgeçirmeye çalışmıştı. Hatta Harry bile onun bu kadar ısrarcı olmasına şaşırmıştı. Acaba o zaman bile Ron'u korumaya çalışıyor olabilir miydi?

3-Wing-gar-dium Levi-o-sa. Ron, Hermione'nin yardım çabalarına karşılık onun "koca bir kabus" olduğunu söylemişti. Zavallı kızın gözyaşları şimdi bir anlam kazanmış olabilir.

4- Bir de, Hermione sürekli kaybetmesine rağmen her fırsatta Ron'la ortak salonda satranç oynuyordu değil mi?
Ron onunla sürekli dalga geçmesine rağmen Hermione onun ricalarını reddedemiyordu. Mesela Ron gayet rahatsız edici bir biçimde Profesör Flitwick'le konuşmasının taklidini yapsa bile Hermione Profesör Snape'i gözetlemeyi kabul emişti.

5- Gerçek boyutlu seherbaz satrancı oyununda, Ron'un oyunu kazanmak için kendini feda edip kafasına sağlam bir darbe yediği bölümde Hermione'nin çığlık attığı da gözlerden kaçmıyor. Genellikle soğukkanlı ve kontrollü bir kız olan Hermione'nin Ron için ne kadar endişelendiğini açık ettiği anlardan birine tanık oluyoruz.

 Genellikle soğukkanlı ve kontrollü bir kız olan Hermione'nin Ron için ne kadar endişelendiğini açık ettiği anlardan birine tanık oluyoruz

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Harry Potter ve Sırlar Odası

1- Harry'nin yanlarında olmadığı her anı birlikte geçiren Ron ve Hermione, ortak salonda oturuyorlar, etrafta dolanıyorlar ya da Quiddich antrenmanlarını izliyorlar.

2- Ron'un kırık asasının hışmına uğrayarak yaptığı büyünün geri tepmesi sonucunda sümüklü böcek kustuğu bölümü hatırlıyor musunuz? Bu da soru mu, nasıl unutabilirsiniz ki! Peki Hermione'nin hemen Ron'un iyi olup olmadığını kontrol ettiğini de hatırlıyor musunuz? Çoğu kişi böcekler ve yapışkan yaratıklara pek yaklaşmak istemez ama belli ki Hermione o tarz insanlardan biri değil.

3- Ve tabii ki Ron'la Hermine'nin tıpkı yaşlı, evli bir çift gibi buldukları her fırsatta birbirleriyle didişmeleri... Eee boşuna dememişler zıt kutuplar birbirini çeker diye.

4- Aslında ikisinin de birbirlerinin yanında sürekli bu kadar geriliyor olmaları da şüpheli bir durumdu.

4- Aslında ikisinin de birbirlerinin yanında sürekli bu kadar geriliyor olmaları da şüpheli bir durumdu

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
-Bir Potterhead Günlüğü- |DEVAM EDİYOR|Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!