365/17 - 186 - PAUZÍRUJEME

21 0 0
                       

5.ČERVENCE 2017 - PAUZÍRUJEME

Tak sem před více než 11 sty lety přišli

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Tak sem před více než 11 sty lety přišli. A taky nám mistra Jena před více než 7 sty lety upálili. Ano, dnes je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje a zítra je výročí upálení mistra Jana Husa. 

Dva dny za sebou s velkým významem pro naši historii. Dnes dva dny za sebou, kdy je státní svátek a tím pádem volný den. A tím pádem mám dva já i moje žena dva dny volno. A děti prázdniny. A vůbec, konečně PAUZÍRUJEME...

Asi je jasné, že se pachtíme a honíme nad milionem věcí. Všichni to víme, přesto drtivá většina z nás takhle žije. Včetně mne.

Tím, že to vím, tak jsem si už před časem začal psát tajný soupis přání, čeho bych všeho chtěl dosáhnout. Abych byl správně pochopen. Když v přání figuruji já, tak jen zcela výjimečně a coby doprovod toho, kterému tajné přání chci věnovat či splnit.

Svět by byl veselejší, kdybychom na tenhle styl života měli všichni daleko víc prostoru. A v podstatě i mne by takhle víc bavil. Jen nějak nejde najít prostor, jak vše jednoduše a spolehlivě realizovat.

Ještěže jsou ty svátky. Aspoň je čas si všechno lépe rozmyslet. Ještěže si to tak lépe uvědomujeme, když si tak pěkně PAUZÍRUJEME :)))

365/17Zde žijí příběhy. Začni objevovat