◇◇Pahurdaja◇◇

1.9K 150 16

See oli Lukas, sa juba teadsid jah? Noh...mina mitte. Ühesõnaga see oligi see sama kutt, kellega seal peol magasin ja hiljem ka oma telefonid vahtusse ajasin.
Vaatasin veel hetkeks ta sügavaid tumepruuni silmi ja tundsin, kuidas iha minus iga sekundiga aina rohkem kasvab, iha selle järele. Äkitselt puudutasin oma huultega tema omi, Lukas oli hetkeks küll segaduses, kuid suudles mind siis juba koheselt ka vastu.

"Hüppa!" sõnas ta mind nüüd tugevalt vastu seina surudes ning ootas, et ma talle sülle hüppaks. Seda ma tegingi. Samalajal mind süles hoides ja suudeldes liikus ta vaikselt trepist üles mingusugse toa poole.
Lõpuks pani ta mu voodile ja tuli õrnade suudlustega mööda mu reit üles poole. Jälgisin hetkeks veel Lukase tegevust, kuid krahmasin tal siis kiirelt särgi seljast ja tõmbasin küünega õrnalt üle ta kmhkmhkmm...koha.
Tundsin hetkeks, kuidas tal see asi seal pingestus ning see tõi mu näole veelgi suurema muige. Nüüd tuli mul soov ise domineerida, seega keerasin meid ümber niiet seekord jäin mina peale ja tema alla. Lukasele see küll väga ei meeldinud, kuid oodaku vaid...küll ma selle kohe ka meeldivaks teen.

"Jälgi mängu" sõnasin võrgutavalt ning lükkasin ta käed endast eemale, seejärel libistasin endalt särgi seljast ja viskasin selle kuhugi teleka poole. Nüüd aga tegin lahti oma rinnakad ning lasin neil aeglaselt oma rindadelt maha langeda, Luk ei suutnud seda lihtsalt enam pealt vaadata ja.....ma usun, et saad aru küll mis juhtuma hakkas😏

~26min hiljem
Omg...ma olen ikka jobu, mõtlesin ma sellele, mis just toimunud oli. Hetkel kõnnin ma tagasi terrassile ja loodan sisimas, et keegi midagi ei mõikaks.

"Kus sa nii kaua olid?" küsis Karlos koheselt, kui mind silmas.
Ei no muidugi, ma just tahtsingi, et sa seda küsiksid...aitäh!

"Ee...m-ma, see Lukas näitas mulle maja!" mõtlesin ma kiiruga midagi välja. See ei kõlanud isegi usutavalt aga noh õnneks ei küsitud ka selle kohta rohkem midagi.
Istusin tagasi kiigele, kuid nüüd juba Graysoni kõrvale. Äkitselt tuli Tonyl aga idee pudelit mängida, ausaltöeldes ei ole see mäng mulle kunagi meeldinud aga nõustusin siiski.

"Oodake! Ma lähen kutsun oma mõmmi ka" sõnas see blondie oma joogist veel viimase lonksu rüübates ning tormas siis juba toa poole.
Sorry ma pole ta nime veel küsinud aga ilmselt läks ta Lukast kutsuma, nad vist käivad või midagi. Pfff...ei ma pole kade, miks peaks? Ma saan teda nagunii siis, kui tahan, kuna ta lihtslat ei suudaks mulle vastu panna.
Lõpuks jõudsid kõik lõkke äärde niiet oli ka aeg mängima asuda, esimesena keerutas pudelit härra Tony isiklikult.

"Tõde või tegu?" küsis ta minult...jaah minult, kuna see kuradima totakas pudel otsustas esimesena ikka minu peal maanduda.

"Ee...tõde?" vastasin ma seda rohkem nagu küsimusena, kuna ma ei olnud väga kindel, kumba valida.

"Kes on olnud siiani su parim voodi kaaslane?" küsis Tony nüüd õrnalt muiates ning jäi mulle pingsalt otsa vaatama. Loogiline, et Lukas, tema peale tõuseb mul iga viimnegi ihukarv püsti aga no kurat seda ma küll ju ei ütleks. Mõtlesin pikalt, mida öelda aga lõpuks oli mul vastus käes.

"Mingi 38 aastane mees, kelle nime ma enam ei mäleta" sõnasin ma kindlalt, kuid pidage meeles mu eesmärk oli siiski Lukast õrritada.
Mu vastust kuuldes läksid selle blondie silmad suureks nagu õhupallid. Hah...kui mul oleks nõel olnud, siis oleksin need katki torganud.
Lukases oli näha vaid pettumust. Raudselt ta lootis, et ütlen tema nime, kuna Tony siiski teadis meie kuumast ööst seal peol. Oh pls ärge küsige kust, ma ei tea isegi hahah.

Olime mänginud juba vähemalt tund aega ja kõigil tekkis vaikselt tüdimus peale niiet otsustasime siiski lõpetada. A ja teate, mis ma teada sain? Selle blondie nime....*trummi põrin*....Hannah. Hahah soovige mulle õnne, kuna ma olen nüüd uus Sherlock Holmes.
Uups ma olen vist liiga purjus niiet koju ma täna ei pääse, kah mul asi.

"Külm?" küsis äkitselt Grayson ja ulatas mulle teki ning istus ka ise mu kõrvale. Tegelikult oli mul isegi palav aga noh võtsin selle viisakusest siiski vastu. Rääkisime Graysoniga veidi juttu, kuni tundsin kuidas mu silmad väsimusest lausa vägisi kinni vajusid.

Hommikul,
kell 11.28
Silmad avades märkasin enda ümber üht kätt. Issand, mida ma jälle tegin?
Vaatasin kiirelt teki alla ja ohkasin kohe kergendatult, uhhh...mul on vähemalt riided seljas, seega ei saanud midagi halba juhtuda. Üks pluss minu kasuks.

Piilusin siis vaikselt enda kõrvale, et aru saada, kellele see käsi kuulub. Grayson.
Ilmselt tassis ta mu siia ja jäi ka ise magama või nii ma vähemalt arvan.
Lükkasin ta käe vaikselt endast eemale ja suundusin toast välja, äitselt tungis mu ninna vahvlite lõhn. Kas ma saan süüa?-oli mu ainus mõte hetkel, kuna söök on elu nagu tegelt ka, ma vist sööks koguaeg.

Jooksin kiiruga alla korrusele ja järgnesin sellele jumalikule lõhnale, kuna arvatavasti asub seal ka köök.

"Hommik!" sõnas Tony mulle taldriku andes ning viitas, et ma lauda istuks. Tegin nagu kästud ning prantsatasin toolile või noh nii ma vähemalt arvasin.
Hah oleks te mu nägu näinud, kuna ma istusin hoopis sellest mööda ja prantsatasin nagu mingi põrkav jõehobu põrandale maha.
Poisid vaid naersid selle peale ja ei aidanud mind isegi püsti, on lollakad.
Lõpuks, kui sain ikka toolile istutud jäin oma toitu ootama.

"Kuna süüa saab?" olin ma nüüd kärsitu ja vaatasin Lukasele küsivalt otsa.
Õnneks tuligi ta juba suure vahvli hunniku ja maasikatega laua poole.

"Head isu pahurdaja!" ütles ta mulle vahukoorega ninale ühe täpi tehes ja istus siis ka ise lauda. Vaatasin teda hetkeks kurjalt, kuid asusin seerjärel koheselt õgima. Ups ma läksin vist vahukoorega liiale, kuna pärast oli mul mega paha...ma ei söö seda enam aasta aega!

Kell 16.36
"Pakud kohvi ka?" küsis Lukas muigega, kui hakkasin ta autost välja ronima.
Muidugi ta tahab kohvi, üritab vist kaval olla aga woops ei õnnestunud.

"Mmm...ei, ma pole eriti viisakas!" sõnasin ma nüüd juba vastu muiates ja lõin ukse pauguga kinni. Lõpuks kodus.
Nüüd te küsite, miks ma oma autoga ei tulnud. Põhjuseks on see, et need lollakad kiletasid selle üleni ära ja ma olin liiga väsinud, et seda lahti teha.

Kõigepealt suundusin ma pesema ja siis vaatasin terve päeva mingeid sarju...jep vägagi igav. Enne magama minekut kolasin ka veidi instas ning märkasin seal Lukase uut postsitust+ta oli mind folloma hakanud.

 Enne magama minekut kolasin ka veidi instas ning märkasin seal Lukase uut postsitust+ta oli mind folloma hakanud

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

LukasForbes

"😐"

476 likes

6 comments

Hannahh: Karuke❤

LukasForbes: Ega pimedad ei näegi, et ma inimene olen😏@Hannah

Grayson: Hea vennas👌

Username: Miks nii mossis?🤔

...

Kõigepealt ma vabandan, et eile uut osa ei tulnud niiet sorrryyy...ei saanud pahaseks? Saite? Pekki...😒
Igastahes kui teile uus osa meeldis siis ärge unustage vote'da😇

Olete nummid😉

Teistmoodi Tüdruk ✅Read this story for FREE!