Daddy Pixis x Okuyucu şahıs

420 42 213
                  

Komutan Pixis seni önemli bir konu için odasına çağırmıştı. Odaya doğru yol alırken hiç bir şey düşünmüyordun. Sürekli Komutan aklından çıkmayıp seni büyülüyordu. Onunla beraber olmak istiyordun, ama sana ne tepki vereceğini bilmeyip öylece hayatına devam ediyordun.

Odanın önüne geldiğinde kapıyı tıklattın, içeriden 'gir' komutu alınca kapıyı açıp içeriye girdin ve asker selamını verip masaya yaklaştın. Pixis'in bakışları seni eritse bile kendine hakim olup ciddilik ile durdun. "Beni çağırmışsınız Komutan," "Evet (adın), sana birkaç soru soracağım." dediğinde duraksayıp anlamadığını gösteren bir bakış attın. Sarıya kaçan göz rengimsi ve kırışmış haşin gözleri senin gözlerin buluşunca seslice yutkundun. Pixis ayağa kalkıp masanın diğer tarafından sana yaklaştı. Kalbin hızlı hızlı atmaya başlıyordu o an, sana ilk sorusunu sorar. "Sevgilin var mı?" duraksadın ve resmen bir WTF bakışları attın. "Hayır, yok efendim." diyip olduğun yerde biraz hareketlendin. "(Adın), yaklaş" dedi Komutan, sen hafifçe yaklaştın. "Biraz daha yaklaş," yaklaştın, az daha yaklaşınca senin dudaklarını öptü ve geri çekildi.

Odada yarım sattir kıpkırmızı olmuş bir şekilde duruyordun, komutan masasının yanında ayrılıp kapıya ilerledi ve kilitledi. Sen hızla oturduğun yerden kalkıp onun yanına ilerlediğin anda seni hızla duvar ile kendi arasına alıp dudaklarını sömürürcesine öpmeye başlayınca istemsizce karşılık veriyordun, bir yandan onun kel kafasını okşuyordun ve bu onu daha da tahrik ediyordu Pixis'i. Içinde tuhaf bir his vardı ve bunu bastıramıyordun. Komutan geri çekilip sana çapkın ve haşin gözler ile bakıp "Hadi beni tatmin et bebeğim~," der ve kalçana sert bir şaplak atar. Kalçanda hissettiğin ani acı ile irkilip komutana tutundun ve bunu yaptığın için bir ateşi körükledin lanet olası, Pixis yaşlı hormonlarının coştuğunu hissedince seni kalçanı sıkıp kendine çeker.

~GECE 01:31~

Gözlerini açtığında bir yatakta çıplak yattığını gördün, birkaç saat önce geçen olayı hatırlayınca hafifçe kızardın. Sevişirken o komik an aklına gelince deli gibi hönkürmek istesen de kibar bir kız olup kıkırdadın.

FLAŞBEK

Pixis içine gir çık yaparken birden "ay siktir belim çıktı!" diye bağırınca durdu ve ona baktın. Içindeki gülme hissini büyük, çok büyük bir çaba ile yok etmeye çalışarak komutanın beline baktın. Komutanı içinden çıkarıp yan tarafa geçtin. Pixis "(Adın), belime masaj yap" diyince başın ile onaylayıp onun beline ellerini koydun ve masaj yapmaya başladın.

FLAŞBEK BITIŞI

Komutanı uyandırmadan yataktan kalkıp üstünü giyindin ve odadan çıkıp hemen banyoya gittin. Çabucak bir duş alıp kendi odana gittin ve derin bir uykuya daldın.

Ne yazdığımı inanın ben de bilmiyorum. :D O yüzden boşverip saçmalığın keyfine bakın.

Daddy Pixis x Reader (Snk)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin