ninety - nine - i would fuck you out.

2.9K 206 16

Seděli jsme v Harryho autě, seděla jsem vzadu se Stacey, zatímco si hrála na svém nintendu a stačila odepisovat svému klukovi. Podložila jsem si bradu svou rukou a  podívala se do zpětného zrcátka, Harry se na mě usmíval a vrhal na mě své úšklebky. Zamrkala jsem na něj a pak se zakousla do svého rtu.

"Proč si nepovídáte?" zamumlala Stacey a podívala se na nás. "Ty se ho bojíš?" zasmála se a já se začervenala. 

"Komu píšeš?" zeptala jsem se jí a podívala se přes její rameno na telefon. 

"Jen Jasmine," řekla a usmála se, poté do mě šťouchla. "Psala jsem jí, jestli by taky nechtěla přijít."

"Ale-"

Nenáviděla jsem Jasmine Parkerovou. Byla hrozná. Chodila s námi na chemii a na P.E. A Stacey si jí okamžitě zamilovala. Ona byla jiná než my. Chovala se jako zatracená děvka, nosila krátké sukně. Konturku na svých rtech měla skoro až u nosu a malovala si je tmavou rtěnkou. Ale nejhorší bylo to, že s ní Louis šukal.

"Bexley," vydechla a podívala se na mě. "Je to moje kamarádka."

"Já vím, jen-"

"Jsem si jistá, že vy s Harrym si užijete hodně srandy."

"Ty nepůjdeš se mnou?" pronesla jsem k ní a hlasitě polkla.

Nechtěla jsem, aby s námi Stacey šla. Chtěla jsem si vychutnávat Harryho polibky na mých rtech a  jeho doteky na mém těle. Chtěla jsem jeho prsty na šňůrkách od spodního dílu mých plavek, jak by je postupně rozvazovaly. Chtěla jsem jeho jazyk na mém místě. Chtěla jsem jeho penis na mých rtech a jazyku, chtěla jsem ho ochutnávat.

"Neboj se, Bexley," usmál se na mě Harry ze zpětného zrcátka. "Jsem si jistý, že si to spolu užijeme, no ne?"

"J - Jo," vykoktala jsem ze sebe a tváře mi zčervenaly studem, bavili jsme se přímo před Stacey a Harry používal svůj dominantní hlas.

Opravdu jsem se bála, že by Stacey mohla náš vztah odhalit, ale ona si jen dál hrála svou hru a vůbec se o nás nezajímala. A já za to byla opravdu šťastná, protože to znamenalo, že jí Zac nic neřekl. Snad to neřekl Gemmě.

-

"Tak moc bych tě šukal, Bexley," zasténal Harry do mých rtů, když jsme stáli u tmavého stroze osvětleného bazénu, byl osvětlený růžovými světly a všechno to působilo opravdu romanticky. "Jsi tak nádherná."

Podívala jsem se na něj, měla jsem opravdu rudé tváře a přes padající vodu byl slyšet můj divoký dech. Zakousla jsem se do svého rtu, když jsem se podívala dolů a viděla Harryho napnuté bílé plavky, napínaly se pod tlakem jeho velké tvrdé délky.

Zasmála jsem se do jeho rtů, když se na scéně objevili další dva lidé, odtáhla jsem svou ruku od Harryho plavek a jemně ho líbala na rty.

Později ten den jsme byli pod obrovským umělým vodopádem a líbali jsem se, zatímco na sebe byla naše těla přitisknuta. Cítila jsem Harryho  opálenou pokožku tisknout se na mou bělostnou. Zasténala jsem do jeho rtů, když jeho ruka sjela pod vodou na můj zadeček, mačkal ho v ruce a poté jemně zajel pod mé plavky, zhluboka jsem se nadechla, když se první článek jeho prstu tiskl na můj naběhlý klitoris.

pokráčko?

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now