Chapter 28

23.7K 724 40

Povzdychla som si, keď som uvidela chlapca ako stojí pred mojimi dverami s ďalšími, tento krát ružovými ružami v rukách. Za tento týždeň je to už ôsma kytica od Harryho. A ak zarátam tých ďalších osem z týždňa pred tým, je to 16 kytíc. Ježiši Kriste!

,,Ale no tak! Ja už to naozaj nemám kam dávať," povedala som a pozerala na chlapca.

,,Evidentne ťa má rád," povedal a podával mi kyticu, ktorú som neochotne vzala do rúk. Vždy mi pošle dvadsať päť ruží. Nechápem prečo vždy toľko.

,,Nemá má rád. Robí to naschvál, aby mi skazil život," povedala som nahnevane a Edward nadvihol obočie. Začali sme si tykať, keďže tu za posledné dva týždne chodil často.

,,Ako sa dá kvetmi skaziť život? Navyše sú to ruže. Moje auto je ich vôňou nasiaknuté," pousmial sa a jeho plavé vlasy pohodil na stranu.

,,Posiela mi ich schválne. Vie, že mám priateľa a chce mi zničiť vzťah," odpovedala som mu.

,,Počul som o riaditeľovi Big Apple. Vraj je to veľmi nepríjemný človek," povedal.

,,Je nepríjemný a zlý," odfrkla som si a zahľadela sa na ruže.

,,No.. Rád by som sa s tebou rozprával, ale musím roznášať," previnilo sa usmial a ja som chápavo prikývla. Rozlúčili sme sa a vošla som späť do bytu. Zo stredu kytice som si vzala odkaz, ktorý nesmel chýbať pri žiadnej z nich. Ani som si ho neprečítala a pokrčila ho ako som to urobila s každým jedným. Vyhodila som ho najbližšieho koša a kráčala do kuchyne, kde sedela El s Louisom, ktorí už týždeň tvoria pár.

,,Preboha o chvíľu to tu bude ako v kvetinárstve," poznamenal Louis a obzeral si kuchyňu. Takmer všetky som uskladňovala tu, ale nejaké boli aj v obývačke.

,,To ti poslal ďalšie?" opýtala sa šokovane Eleanor a postavila sa zo stoličky.

,,Došli mi vázy! Neviem kam ich mám dať," povedala som zúfalo a položila ich na stôl.

,,Prečo ich jednoducho nevyhodíš?" opýtal sa Louis.

,,Nemôžem! Milujem ruže. Nedokázala by som to," vysvetlila som.

,,No tak to urobím ja," povedal a vzal ruže zo stola.

,,Nie!" skríkla som a chytila ich.

,,Ou.. pozor na týchto sú tŕne," upozornil ma a ja som si ich obzrela. Mal pravdu. Harry evidentne chce, aby som si ublížila.

,,Louis pusti ich! Ja ich nechcem vyhadzovať," zasyčala som na neho keď ich nepúšťal.

,,Vážne? A ako to vysvetlíš Zaynovi? Už to vidím. No vieš Zayn, Harry mi poslal už 16 kytíc ruží. Nevadí ti to však?" dokonale zaimitoval môj hlas, čo ma ešte viac rozhnevalo a surovo som potiahla kvety k sebe. Pocítila som silnú bolesť na mojej dlani a skríkla som. Louisova tvár sa zmenila z nahnevaného na ustaranú.

,,Super! Už si spokojná?" vypískol a ruže položil na stôl. Pozrela som na svoju dorezanú dlaň, pričom jeden tŕň neustále zotrvával v mojej dlani. Moje oči sa okamžite rozšíril a rukou som sa zaprela o stôl. Neznášam pohľad na krv a na mojej dlani, ktorá mi silne vibrovala kvôli silnej bolesti, jej bolo príliš. Odvrátila som pohľad a dívala sa na Louisa, ktorý ma chytil za zápästie a potiahol ku drezu, kde mi ruku strčil pod studený prúd vody. Zasyčala som od bolesti a cítila som ako ma celá dlaň neuveriteľne štípe. Bolesť vystreľovala do celej ruky a ja som mala pocit akoby mi celá vibrovala.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now