1.BÖLÜM

9.8K 523 109

Luhan sonunda kaydolacağı okula gelmişti. Oldukça büyük ve güzel bir okula benziyordu. Kendi kendine gülümsedi. Ve Sulli'nin sesiyle irkildi.

"Oppa! Hadi gel müdüre gidelim! ".evet kayıt yaptırmaya sulli de gelmişti -Luhan'dan daha küçük olmasına rağmen. 

"Sorun değil Sulli eve git ben kendim hallederim."

"Yah! Küçükken ayakkabı bağcığını bile bağlayamazdın sen !"

"Ama o zaman 7 yaşındaydım Sulli!"

"Ve ben de 4 ama bağlayabiliyordum. Bu yüzden de beraber gidelim . O kadar şekersin ki bütün bu erkeklerin seni yemesinden korkuyorum - kızlar da tabii."

Sulli Luhan'ın eşcinsel olduğunu biliyordu ve sorun etmiyordu , aksine çok mutlu olmuştu. Ancak sorun şuydu ki , Luhan'ın hiç ilişkisi olmamıştı. İnsanlar genelde onun hastalıklı olduğunu söyler ve ondan uzak dururlardı. Bu yuzden kimseye bahsetmeyi düsünmüyordu.Yine dışlanmaktan korkuyordu. 
Sulli ile birlikte okula doğru yürüdü. 

Ancak ofisi bulamıyorlardı. Derken gözleri neredeyse görünmeyen ve yaşı büyük görünen , şeker bi çocuk onların yanına geldi. 

" Merhaba ben okul başkanı Kim Sunggyu. Sanırım kayıt için geldiniz değil mi ? Bu taraftan lütfen. "

Luhan ve sulli gülümsedi ve saygıyla eğildi. " Kamsamnida Sunggyu-sshi."

Müdürün kapısının önünde bekliyorlardı. Kapının yanında büyük harflerle OKUL MÜDÜRÜ CHOI SIWON yazıyordu. Luhan kapıyı hafifçe tıklattı ve arkasında sulli ile birlikte içeri girdi. İçeride oldukça yakışıklı ve genç bir adam oturuyordu. - ki luhan yaşlı ve kel bir müdür bekliyordu.

" Hoşgeldiniz . Ah sen Luhan olmalısın. Öğrenci dosyan sen gelmeden önce bana gönderildi. Kayıt işlemlerini çoktan hallettim. Oda 102 de 9 kişi ile birlikte kalacaksın. Merak etme odadan bahsettiğim iki katlı Bahçeli yurtlar. Yani rahat rahat sığarsınız. Sunggyu size odalarınızı gösterir. Tekrar Shinhwa Lisesine hoşgeldiniz. " Müdür Choi gülümsedi. Luhan hafifçe eğildi ve odadan çıktı. 

Sunggyu onlara yurtlarını gösterdi. " Abimin yerine daha yaşlı birini bekliyordunuz değil mi ? " gülümsedi Sunggyu, zaten küçük olan gözleri daha da küçüldü. Luhan ve sulli şaşkınlıkla birbirine baktı. 

" Abim derken?" 

" Ah, size söylemeyi unuttum, abim , ben ve kardeşim Suho Shinhwa Company'nin varisleriyiz. Abim 25 olduğu için okul yönetimi ona verildi. Diğer fabrikalar babam ve amcamlarda.Merak etmeyin okul başkanı olmamın bununla bir alakası yok. Torpil yapmak gibi haksızlıklara gelemem ben." Luhan ve sulli başıyla onaylamakla yetindi. 

Çok geçmeden en tepedeki eve varmışlardı. Sunggyu hayırlı olsun dedi ve yanlarından gitti .Luhan derin bir nefes aldı ve kapıyı çaldı. Kapıyı Luhan'dan biraz daha uzun ve asık suratlı bir genç açtı. Üstünde dar siyah bir tişört ve eşofman vardı. Luhan yutkundu. Bir eşofman ve bir tişört bir insanda bu kadar mı güzel dururdu? 

****

Sehun hyunglarına sanki onlar delirmiş gibi baktı. " Yah! Chanyeol hyung, ciddiyim , madem onu bu kadar istiyorsunuz neden 'Hoşgeldin Keki'nin içine sirke koydunuz? " 
Chanyeol sırıttı."Benim şakalarımdan tatmamış biri bu okuldan olamaz Hehe ~" Baekhyun da buna katıldı ve ikili şarkı söylemeye başladı. Ancak sehun bir şeyi kaçırdı ; içinde sadece sirke değil, pulbiber ve mantar da vardı. Chen yaptıkları kekimsi şeye baktı.

" Onu öldürmeyin yeter." 

Derken kapı çaldı. "OH ! evet sonunda yeni öğrenci! " diye Haykırdi Chanyeol. 
"Sehun git kapıya bak!" Diye emir verdi omma kKungsoo. Sehun derin bir iç çekti ve kapıyı açtı. Açtığında kendine köpek yavrusu gibi bakan bir bambi-çocuk ve tatlı küçük bir kız vardı. ' ikisi de en fazla 15 olmalı ' diye düşündü sehun. 
"Yeni transfer ? Gir içeri. Ama girmesen de olur. "

Luhan şaşırdı. Bu kadar soğuk bir karşılama beklemiyordu. Sulli sinirlendi. Onu bu odunumsu çocukla aynı evde birakamazdı. Daha sıcakkanlı insa-
"HOŞGELDİİİN!" Sulli düşüncelerinden koptu. Tamam bu da fazlasıyla sıcakkanlıydı ama iyiydi. Kapıda 2 metre olduğunu düşündüğü aptal gibi gülümseyen ve kepçe kulaklı bir çocuk duruyordu şimdi de. 

" Hey , içeri gelin neyi bekliyorsunuz?" Luhan şaşkınlıkla içeri giriyordu ki sulli ona sarıldı ve el salladı . 

İçeri girdi. Ev geniş ve konforluydu. Kendisine bakan 8 çift göze o da merakla baktı. Boğazını temizledi ve kendini tanıtmaya başladı.

"Merhaba ben Luhan. Çin'den transf-" lafını bitiremeden Kyungsoo ve baekhyun onun yanaklarına yapıştı.

"İNANMIYORUM SEN ÇOK ŞEKER BİŞEYSİN AĞAAAGSGAHAHAĞAHAHAA !" . 

Luhan şaşkın şaşkın bakındı. sehun ise sadece gözlerini devirdi. Hyunglarını çok çocukça buluyordu.

Xiumin içerden 'Hoşgeldin' keklerini getirdi. Baekhyun ve Chanyeol gülümsedi. 

" Bunu biz yaptık afiyet olsun ! Umarım çikolata ve karamel seviyorsundur." 

Tao "bu iyi değil. " diye mırıldandı ama Luhan keklere odaklanmıştı. Tam ağzına bir tane götürüyordu ki biri keki elinden kaptı.

"DUUR ! Ben yiycem onu !" Luhan şaşırdı çünkü sabahtan beri umursamaz ve sessiz olan sehun keki ağzına tıkmıştı.

"MANTAR ? içine mantar da mı koydunuz?!" "Mantar mı? Ne mantarı ? " şaşırdı Luhan.

"Planlarımızı bozdun Sehun. "
Chanyeol ve Baekhyunun yüzü düştü. 
" MANTARA ALERJ - "
Öksürmeye başladı Sehun ve olduğu yere yığıldı. 

Kimsin Sen ?Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!