Kimsin Sen ?

26.1K 575 44

Tanıtım

Kimsin Sen ?
Çiftler : HunHan (ana) BaekYeol (yan)
Yazar : E.T

Uçak Seoul'e iniş yaptığında derin bir nefes aldı Luhan. Uçaklardan pek de hoşlandığı söylenemezdi ve de Kore'ye gelmek için gün saymıştı. Onu tatlı kız kardeşi Sulli karşıladı.
"Luhan oppa!"
" sulli-yah!"
Luhan'ın anne babası o daha 8 yaşındayken ayrılmıştı ve babası kız kardeşi sulli ile koreye taşınmıştı. Luhan ise 2 yıl önce annesini kaybetmiş ve bu acıyla okula devam edememisti. Ama şimdi Çin'den tamamen taşınmış ve Kore'de yeni bir hayat kurma planları yapmıştı.
Liseye 3.sınıftan devam edecekti.

"Hey , chanyeol-ah ! Sınıfa Çinli bir çocuk gelecekmiş!" Heyecanla bağırdı Baekhyun. Chanyeol o her zamanki kocaman gülümsemesini takındı ve deli gibi el çırpmaya başladı.
"Yaşasın ! Yeni Öğrenci ! Yeni arkadaş! Şaka yapacak yeni biri! Belki de bizim yurtta kalır! Hem bizim de Çinli arkadaşlarımız var."
Chanyeol ve Baekhyun yeni öğrenci hakkındaki fantezilerini anlatırken Suho onlara endişeyle baktı. Lay, Xiumin, Chen , Kyungsoo, Tao ise konuşmaya katıldı.
"Aigoo... yeni gelenin çekeceği var bunlardan. "
Bütün herkes salonun ortasında heyecanlı bir şekilde konuşurken biri sadece gözlerini devirdi.

"Hah . Alt tarafı yeni transfer geliyor nooolmuş yani?" Dudak büktü Sehun.

"Biraz neşeli ol Sehun, sen de heyecanlı değil misin?" Aegyosunu kullandı Lay.
'Yaa tabi heyecandan ölüyorum. Yeni transfer. Sınıfta ve evde daha az oksijen . Fazladan duş sırası. Fazladan bulaşık. Fazladan çamaşır. Yeni transferin nesi güzel olabilir ki?'

Kimsin Sen ?Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!